Kodas 78101
Gamintojas Dr. Wolff

VAGISAN MOISTCREAM KOMBI, kombinuotas drėkinamasis kremas, 10 g + Cremolum, ovulės, 8 vnt.

VAGISAN  kombinuotas drėkinamasis kremas MoistCream kombi, 10 g. kremo + Cremolum® ovulės, 8 vnt.

Medicinos priemonė

Nuo sausumo makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje.

Ovulė įdėta į makštį ištirpsta, surenka ten esantį makšties skystį ir suformuoja puoselėjamąjį kremą. Sudėtyje yra pieno rūgšties, kalcio laktato, kurie užtikrina, kad makštyje susidarančio kremo pH būtų 4,5. Kremo sudėtyje yra didelis kiekis vandens, todėl tinkamai sudrėkinama oda makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje. Puoselėjantys lipidai odą išlaiko elastingą Be hormonų. Esant reikalui, gali būti naudojamas kartu su taikoma pakaitine hormonų terapija arba galima kaitalioti su makšties kremais ar žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų). Naudojant reguliariai, galima užkirsti kelią nemaloniems makšties ir išorinių lytinių organų srities pojūčiams.

Naudojimo būdas: ovulės skirtos naudoti makštyje, kremas – makštyje ir ant išorinių lytinių organų. Pradžioje naudoti kasdien. Sumažėjus simptomams, naudoti pagal poreikį.

Nurodymai dėl naudojimo nėštumo periodu. Norint išvengti rizikos, nėštumo laikotarpiu kremo į makštį aplikatoriumi įpurkšti negalima. Vietoje to, išspauskite maždaug 2 cm ilgio kremo juostelę ant švaraus piršto ir patepkite makšties vidų.

 

Gamintojas „Dr. A.Wolff“, Vokietija.