Kodas 101537
Gamintojas Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd

TESTERA, testas Covid ir gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas (nosies tepinėlis), N1

SARS-CoV-2 ir gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas (nosies tepinėlis) yra vienkartinio naudojimo testo rinkinys, skirtas aptikti SARS-CoV-2, gripo A ir gripo B virusus, kurie sukelia COVID-19 ir (arba) gripą, savarankiškai paimtame nosies tepinėlio mėginyje. Testas skirtas naudoti simptomus jaučiantiems arba besimptomiams žmonėms, kuriems įtariama COVID-19 ir (arba)

gripo A+B infekcija.

Testavimo eiga

Prieš atlikdami testą ir po jo rankas mažiausiai 20 sekundžių plaukite muilu ir vandeniu arba naudokite rankų dezinfekavimo priemonę, kurios sudėtyje yra ne mažiau kaip 60 % alkoholio.

1.      Nuimkite tūbelės su ekstrahavimo buferiniu tirpalu dangtelį ir įdėkite tūbelę į jai skirtą laikiklį dėžutėje. (1).

Nosies tepinėlio paėmimas

2. Išimkite sterilų tamponą iš maišelio, neliečiant tampono minkštojo galo.

3. Kiškite tamponą į šnervę, kol pajusite nedidelį pasipriešinimą (maždaug 2 cm). Lėtai pasukiokite tamponą palei šnervės sienelę 5–10 kartų. Švelniai išimkite tamponą ir pakartokite šį veiksmą kitoje šnervėje (2). Ištraukite tamponą.

Mėginio paruošimas

1.      Įdėkite tamponą į ekstrahavimo tūbelę, įsitikinkite, kad jis liečia dugną, ir gerai pamaišykite tamponą. Paspauskite tampono galvutę į tūbelę ir 10–15 sekundžių pasukiokite tamponą (3).

2.      Ištraukite tamponą spausdami jo galvutę į ekstrahavimo tūbelės vidinę dalį (4).

3.      Įdėkite tamponą į plastikinį maišelį.

4.      Uždarykite dangtelį arba uždėkite tūbelės galą ant tūbelės.

Testo atlikimas

5.      Išimkite testo kasetę iš sandarios folijos maišelio ir panaudokite ją per vieną valandą. Padėkite testo kasetę ant lygaus paviršiaus.

6.      Apverskite mėginio ekstrahavimo tūbelę, užlašinkite 3 gauto mėginio lašus ant kiekvieno mėginio šulinėlio (S) testo kasetėje ir paleiskite laikmatį. Bandymo metu nejudinkite testo kasetės (5).

Patikrinkite rezultatą praėjus 10 min. Praėjus 20 min. rezultato nebetikrinkite (6).