Kodas 101537
Gamintojas Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd

TESTERA, SARS-CoV-2 + Gripo A/B sudėtinis antigenų testas, 1 vnt.

TESTERA SARS-CoV-2 + Gripo A/B sudėtinis antigenų testas yra skirtas kokybiniam ir diferenciniam SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A  ir  gripo  B  nukleoproteinų antigenų aptikimui nosies tepinėlio mėginyje testas. Skirtas savikontrolei.

Testas skirtas tirti mėginius, paimtus iš asmenų su simptomais, be simptomų arba kai dėl kitų epidemiologinių priežasčių yra įtariama gripo A/B ir (arba) COVID-19 infekcija.

Šis tyrimas suteikia tik preliminarius rezultatus.

Trumpas vadovas, kaip atlikti šį testą

1.      Mėginiui paimti pasiruoškite mėgintuvėlį su folijos dangteliu. Įstatykite jį į popierinį darbastalį (žr. viršutiniame pakuotės kampe).

2.      Mėginiui paimti naudokite tamponėlį esantį sandarioje pakuotėje. Tamponėlis turi pasiekti 2-4 cm (vaikams 1-2 cm) gylį kiekvienoje šnervėje. Būkite atsargūs, nenaudokite jėgos tamponėliui įstumti! Pakanka 5 kartus sukamaisiais judesiais paliesti kiekvienos šnervės vidinę sienelę.

3.      Surinkus mėginį patalpinkite tamponėlį į mėgintuvėlį esantį darbastalyje. Tamponėlio galiukas turi siekti mėgintuvėlio apačią. Šioje pozicijoje tamponėlį pasukite 10 sekundžių ir nuspauskite į mėgintuvėlio sienelę 3-5 kartus.

4.      Ištraukite tamponėlį pirštais suspaudę išorinę mėgintuvėlio sienelę ties tamponėlio galiuku. Uždėkite lašintuvo dangtelį. Mėginį išmaišykite lengvai patapšnodami mėgintuvėlio dugną. Pasistenkite nevartyti mėgintuvėlio, kad neišsipiltų jo turinys!

5.      Mėginiui ištirti naudokite sandarioje folijos pakuotėje esančią testo kasetę. Kasetę laikykite ant lygaus paviršiaus ir užlašinkite tris lašus mėginio (S) srityje naudodami mėgintuvėlį su lašintuvo dangteliu.

6.      Rezultatą vertinkite po 10 minučių.

Rezultatus vertinkite pasitelkdami informacinį lapelį.

Visi panaudoti rinkinio komponentai yra tvarkomi pagal vietinius reikalavimus. Turint prieigą, supakuojami į biologiškai pavojingų atliekų maišelį.

Sudėtis

Tyrimo kasetė, sterilus tamponėlis, darbastalis, ekstrahavimo buferinis tirpalas, pakuotės informacinis lapelis, biologinių atliekų maišelis.

Pagaminta pagal ANTFARMA (UAB Antservis) užakymą. Pagaminimo vieta Hangzhou, Kinija.