Kodas 100736
Gamintojas Biogal

TESTAS IMMUNORUN FIV Immunodeficiency Ag N5

IMMUNORAN FIV Ab greitasis testas – tai chromatografinis imunotestas, skirtas kokybiškam kačių imunodeficito viruso antigenų nustatymui kačių kraujyje, serume ar plazmoje.

Anigen Rapid kačių imunodeficito viruso nustatymo testas tai chromatografinis imunotestas, skirtas kokybiškam kačių imunodeficito viruso nustatymui. Tyrimai atliekami su kačių serumu, plazma arba krauju. Ant testo paviršiaus yra dvi raidės T ir C: T – reiškia tyrimas ir C – kontrolė. Kontrolės linija reikalinga testo patikrai ir ji turi visada pasirodyti. Jei tyrimas atliktas teisingai, linija visuomet pasirodo. Tyrimo linija (violetinė spalva) pasirodo tada, kai mėginyje yra pakankamai kačių imunodeficito viruso antikūnio. Specialiai parinkti antikūnai prieš imunodeficitą yra naudojami T linijoje. Būtent šie antikūniai užtikrina didelį testų tikslumą, nustatant virusą kačių serume, plazmoje ar kraujyje.

 Medžiagos pateikiamos su testu 1) Penki Anigen Rapid FIV Ag greitieji nustatymo testai; 2) Vienas analizės skiediklio buteliukas; 3) Penki vienkartiniai kapiliariniai vamzdeliai 4) Viena testo naudojimo instrukcija.

*Procedūra 1. Išimti mėginį iš pakuotės ir padėti ant lygaus ir sauso paviršiaus. 2. Naudojant kapiliarinį vamzdelį, į testo skylutę įlašinti 1 lašą (apytiksliai 10ul) kačių serumo, plazmos ar kraujo ir pridėti 2 lašus (apytiksliai 60-80ul) bandymo skiediklio. 3. Jei atliksite teisingai, pamatysite, kai bandymo langelyje pasirodys purpurinės spalvos juostelė. Jeigu juostelė neatsiras po vienos minutes, įlašinkite dar vieną lašą mėginio. 4. Rezultatai vertinami po 10 min. Bet ne vėliau kaip po 10 min.