Kodas 101578
Gamintojas Swanson Health Products Inc.

SWANSON RAUDONŲJŲ MIELIŲ RYŽIAI, 600 mg, 60 kapsulių

Swanson maisto papildas Raudonųjų mielių ryžiai pagaminti laikantis aukščiausių kokybės standartų ir sertifikuoti JAV, kaip ekologiškas produktas. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs  ir veiksmingi.

Raudonųjų mielių ryžiai yra natūralus iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių išgaunamas komponentas – aktyvus junginys Monakolinas K, kuris leidžia palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

Cholesterolis yra žmogaus ląstelių membranų dalis, tačiau cholesterolio koncentracija kraujyje turi išlikti normali. Įvairūs veiksniai, genetinis polinkis,  gyvenimo būdas, pavyzdžiui, fizinio aktyvumo trūkumas ir netinkama mityba, gali lemti vadinamojo blogojo cholesterolio (MTL) padidėjimą. Raudonųjų mielių ryžiuose yra Monakolino-K, kuri padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

Swanson Raudonųjų mielių ryžiai yra JAV ekologiški, vegetariški ir 100 proc. natūralus produktas, be jokių priedų, be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorota ir be pesticidų.

 

Net 60 kapsulių Jums užteks 2 mėn. kursui.

 

Swanson Raudonųjų mielių ryžiai yra Lietuvoje registruoti Notifikuotų maisto papildų sąraše: MP-3071/14


1 kapsulėje: 600 mg Raudonųjų mielių ryžiai (2,5 mg monakolino K)

 

Sudedamosios dalys: Raudonųjų mielių ryžiai (Monascus purpureus), vegetariška kapsulė

Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną užsigeriant vandeniu.

Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.