Kodas 100083
Gamintojas BF-ESSE

STOP STRESS NIGHT, kapsulės, N30

STOP STRESS® Night

30 kapsulių

 

Maisto papildas

 

BF-ESSE

 

Ramiam miegui.

 

STOP STRESS® Night esantys valerijono ir apynio bei pasifloros ekstraktai padeda atsipalaiduoti ir padeda palaikyti normalų miegą.

 

Grynasis kiekis: 12,6 g

 

Sudedamosios dalys: užpildas mikrokristalinė celiuliozė, želatina, vaistinių valerijonų (Valeriana officinalis) šaknų sausasis ekstraktas 3:1, raudonžiedžių pasiflorų (Passiflora incarnata) žiedų sausasis ekstraktas 4:1, L-triptofanas, paprastųjų apynių  (Humulus lupulus) žiedų sausasis ekstraktas 4:1, baikalinių kalpokių (Scutellaria baicalensis) šaknų sausasis ekstraktas 10:1, lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, melatoninas, dažikliai geležies oksidai ir geležies hidroksidai bei briliantinis juodasis BN.

 

 Maistinės medžiagos

1 kapsulėje

Vaistinių valerijonų šaknų sausasis ekstraktas 3:1

40 mg

Raudonžiedžių pasiflorų žiedų sausasis ekstraktas 4:1

25 mg

L-triptofanas

20 mg

Paprastųjų apynių žiedų sausasis ekstraktas 4:1

10 mg

Baikalinių kalpokių šaknų sausasis ekstraktas 10:1

10 mg

Melatoninas

0,8 mg

 

STOP STRESS® Night vartojimas:  vartoti 1 kapsulę prieš miegą. STOP STRESS® Night rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 30 dienų. Vartojimą galima kartoti.

 

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Laikyti sausoje,  vaikams nepasiekiamoje vietoje,  ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

 

Pagaminta ES pagal UAB „BF-ESSE, Brīvības gatve 369 k.2, Ryga, Latvija užsakymą. www.bfesse.lv