Kodas 100083
Gamintojas BF-ESSE, Latvija

STOP STRESS NIGHT, kapsulės, N30

Ramaus miego formulė.

STOP STRESS® Night sudėtyje yra vaistinių valerijonų, raudonžiedžių pasiflorų, paprastųjų apynių, baikalinių kalpokių ekstraktų, L-triptofano ir  melatonino.

STOP STRESS® Night esantys valerijono ir apynio bei pasifloros ekstraktai padeda atsipalaiduoti ir padeda palaikyti normalų miegą.

 

STOP STRESS® Night vartojimas:  vartoti 1 kapsulę prieš miegą. STOP STRESS® Night rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 30 dienų. Vartojimą galima kartoti.

 

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudėtis: užpildas mikrokristalinė celiuliozė, želatina, vaistinių valerijonų (Valeriana officinalis) šaknų sausasis ekstraktas 3:1, raudonžiedžių pasiflorų (Passiflora incarnata) žiedų sausasis ekstraktas 4:1, L-triptofanas, paprastųjų apynių  (Humulus lupulus) žiedų sausasis ekstraktas 4:1, baikalinių kalpokių (Scutellaria baicalensis) šaknų sausasis ekstraktas 10:1, lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, melatoninas, dažikliai geležies oksidai ir geležies hidroksidai bei briliantinis juodasis BN.

Tiekėjas: SIA „BF-ESSE“, Brivibas 369 k2, Ryga, Latvija

Gamintojas: BF-ESSE