Kodas 6301
Gamintojas Laboratoiries Fumouze

STERIMAR MICROSPRAY, purškalas, 100 ml

Sterimar microspray  purškalas 100ml

Fiziologinio jūros vandens tirpalo aerozolis

Nosis ir jos gleivinė yra labai svarbi kvėpavimui. Įkvepiamas oras nosyje sušildomas ir sudrėkinamas (veikia kaip oro kondicionierius). Kai nosies gleivinė yra pernelyg sausa arba išburkusi, ji negali tinkamai funkcionuoti. Gleivinėje taip pat yra patogeninių mikrobų, dėl kurių gali išsivystyti ausų-nosies-gerklės srities uždegimas. Taigi tokia paprasta nosies higienos priemonė kaip plovimas STERIMAR preparatu padeda nosiai normaliai funkcionuoti. STERIMAR privalumas prieš įprastus fiziologinius serumus
tas, kad jo sudėtyje yra jūros vandens elementų. Mikrodifuzine aerozolio sistema nosies ertmė švelniai išplaunama, nesužeidžiant ryklės gleivinės.

STERIMAR yra natūralus produktas:
*atstatantis normalų nosies gleivinės drėgnumą,
*pašalinantis nosies sekretą, (palengvinantis nosies išpūtimą ir mokantis vaikus teisingai išpūsti nosį.

Jūros vanduo renkamas giliuose vandenyse toliau nei už 20 kilometrų nuo kranto linijos, kur jis negali būti užterštas pajūrio vandenimis.
Tikrinamas jo grynumas, jis sterilizuojamas ir gaminamas izotoninis tirpalas. Jūros vandens sudėtis yra labai įvairi, jame yra 92 elementai ir visi mikroelementai. Varis svarbus apsaugant organizmą nuo infekcijų ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Manganas ypač reikalingas esant alergijai. Siera yra mitybinis nosies gleivinės membranos elementas.

Rekomenduojama naudoti:
(Kasdieninei nosies higienai naujagimiams, vaikams ir suaugusiems.
STERIMAR gali būti naudojamas nuo kūdikystės.
(Nosies gleivinei drėkinti sausoje aplinkoje.
(STERIMAR padeda gydyti padidėjusią sekreciją iš nosies, nosies užgulimą, infekciją, alergiją, vazomotorinį ir obstrukcinį rinitą (slogą), sinusitą, rinosinusitą, rinofaringitą, laringitą, rinolaringitą, bronchitą ir rinobronchitą.
(STERIMAR išvalo nosies ertmes nuo užsikimšimo gleivėmis, atstato mukociliarinį aktyvumą, o tai palengvina specifinį gydymą (priešuždegiminiais, antibiotikais ir kitais vaistais).
(STERIMAR yra saugus, neturi šalutinio poveikio, nes tai sterilus jūros vanduo, lakiosios dujos yra inertiškos ir veikia baktericidiškai. Mes rekomenduojame jį naudoti ir trumpam ir ilgam nosies ir sinusų ligų gydymui, po traumų, chirurginių nosies ir sinusų operacijų.
(STERIMAR palengvina nosies išpūtimą, efektyvų gleivių nutekėjimą iš nosies ertmių ir tuo žymiai pagerina ausų-nosies-gerklės srities higieną.
(STERIMAR efektyviai padeda nutekėti gleivėms esant ūmiai, lėtinei ir pooperacinei nosies patologijai, taip pat palengvina kvėpavimą.

Instrukcija
STERIMAR aerozolis naudojamas laikant jį tokioje padėtyje, kaip parodyta paveikslėliuose. Naujas anatominis antgalis kūdikių šnervytėms tinka taip pat kaip ir suaugusiems. Gerai toleruojamas įvairaus amžiaus žmonių.

1. Numaukite apsauginį kamštelį.
2. Švelniai įkiškite antgalį į šnervę tokiu kampu kaip parodyta paveikslėlyje.
3. Spustelkite antgalio pagrindą.
4. Leiskite skysčio pertekliui nutekėti į gleivinę, tada išpūskite nosį.
 
Dozės
2 - 6 įpurškimai į kiekvieną šnervę per dieną. STERIMAR kasdienei nosies higienai gali būti naudojamas ilgą laiką.

SUDĖTIS
Jūros vandens 31,82 ml (sudėtyje yra mineralai: Na, K, Mg ir mikroelementai: B, P, Si, Ba, Sn, Sr, Zn, Fe, Mo, Co, Al, Cr, Ni, Cu).
Išgryninto vandens iki 100 ml.
Lakiosios dujos: azotas.

Preparato forma
Aerozolio flakonai po 100 ml

Išskirtinis importuotojas: UAB "NORTILĖ". Tel. 8-22-624464, fax.
8-22-620828