Kodas 86220
Gamintojas Sofar Swiss S.p.A.

SOFAR MICRO-ENEMA, tiesiosios žarnos mikroklizma, 3 g, 6 vnt.

Micro-enema tiesiosios žarnos mikroklizma, 3g N6

Medicinos priemonė

Sudėtis: 2,25 g glicerolio, 0,10 g vaistinės ramunės (Chamomilla recutita) skystojo ekstrakto, 0,10 g miškinės dedešvos (Malva sylvestris) skystojo ekstrakto, 0,02 g kviečių (Triticum vulgare) krakmolo, išgryninto vandens iki 3 g.

 

Micro-enema su aplikatoriumi  yra vienkartinė medicinos priemonė, skirta naudoti apatinėje žarnyno dalyje. Kiekviename buteliuke yra vienkartinė 3 g gelio dozė su glicerinu, ramunėlių ir dedešvų ekstraktais. Glicerinas suformuoja plėvelę ant žarnyno sienelių ir minkština sukietėjusias išmatas dėl vandens absorbacijos iš tiesiosios žarnos. Ramunėlių ir dedešvų ekstraktai nuramina žarnyno sienelių gleivinę,  ją apsaugo ir drėkina.Išmatų pasišalinimas vyksta netrukus po panaudojimo.Micro-enema tinka trumpalaikiam vidurių užkietėjimui, nes jis sutepa ir mikština sukietėjusias išmatas apatinėje žarnyno dalyje.

 Dozavimas: vaikams nuo 1 iki 12 metų amžiaus: naudoti po 1 buteliuką pagal poreikį arba, kaip nurodė gydytojas; kūdikiams iki 1 metų: naudoti tik pasitarus su gydytoju.

 

Micro-enema turi būti laikoma kambario temperatūroje (15-25°C) vaikams nepasiekiamoje vietoje.