Kodas 90517
Gamintojas UAB "Valentis"

SMARTHIT IV VITAMIN C, 100 ml

Maisto papildas SmartHit IV® Vitamin C

 

·         Mikrokapsuliuota geriau pasisavinama vitamino C forma

·         Pagamintas naudojant patentuotą efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol

 

SmartHit IV® Vitamin C – tai mikrokapsuliuotas vitaminas C, pagamintas pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol®.

 

MIKROKAPSULIUOTO VITAMINO C EFEKTYVUMAS

Mikrokapsuliuotas vitaminas C – tai vitamino C mikrokapsulės, sukurtos pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol®. Šios technologijos dėka aplenkiamas įprastinis pasisavinimo kelias. Vitaminas C patalpinamas labai mažoje mikrokapsulėje, kurios apvalkalas sudarytas iš giminingų ląstelėms komponentų, dėl to yra žarnyno ląstelių atpažįstamas ir lengvai patenka į jų vidų. Mikrokapsulės dydis yra mažesnis už ląstelės, todėl toks vitaminas tinkamas absorbcijai žarnyno ląstelėse ir greitai pasisavinamas. Tyrimai atskleidžia, kad mikrokapsuliuoti vitaminai, taip pat ir vitaminas C, pasisavinami geriau nei nekapsuliuoti, be to, vartojant mikrokapsuliuotą vitaminą C, mažėja skrandžio sudirginimo tikimybė.

 

VITAMINAS C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo. Teigiamas poveikis pasireiškia tik suvartojant per parą papildomai, be rekomenduojamos paros normos, 200 mg vitamino C.

VITAMINAS C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, dantų ir dantenų bei odos funkcijai, susidarymą.

VITAMINAS C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

VITAMINAS C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 

SUDĖTIS:

 

 

5 ml

RMV*

Vitaminas C

500 mg

625 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

 

VARTOJIMAS

Rekomenduojama vaikams nuo 12 metų amžiaus ir suaugusiesiems vartoti po 5 ml per dieną. Geriausia vartoti gryną. Esant poreikiui, gerti sumaišytą su vandeniu ar sultimis. Prieš vartojimą suplakti.

 

Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Efektyvaus pasisavinimo technologija (EPT) Miosol

SmartHit linijos produktai pagaminti naudojant patentuotą efektyvaus pasisavinimo technologiją (EPT) Miosol, grįstą mikrokapsuliavimo pagrindu. Mikrokapsulė – tai vitaminų, mineralų ir augalinių ekstraktų pernašos sistema, kuri:

- užtikrina iki 6 kartų efektyvesnį veikliųjų medžiagų pasisavinimą organizme;

- apsaugo viduje esančias medžiagas nuo skrandžio rūgščių, fermentų ir druskų poveikio, todėl pernešama medžiaga nėra paveikiama;

- nepažeista pasisavinama plonojo žarnyno ląstelėse.