Kodas 91662
Gamintojas Lotos Pharma

SINURIN ISOTONIC, purškalas, 30 ml

„Sinurin® isotonic“ – skirta naudojimui nosies ertmėje  siekiant apsaugoti ir drėkinti jautrias nosies sieneles, atstatyti nosies funkciją. „Sinurin® isotonic“ atkuria normalų nosies gleivinės drėgnumą, reguliarią apsauginių gleivių gamybą ir pajėgumą savaime apsivalyti.

Kas yra „Sinurin® isotonic“ ir kokia jo sudėtis?

„Sinurin® isotonic“ yra natūralus izotoninis nosies purškalas, kuriame yra Atlanto vandenyno vandens, turinčio vertingų mineralų ir mikroelementų, bei alavijų ekstrakto. Druskų koncentracija „Sinurin® isotonic“ yra tokia pat, kaip ir natūrali druskų koncentracija organizme ( druskos koncentracija 0,9%), todėl purškalas švelniai veikia jūsų nosies ertmes ir drėkina nosies sieneles. 100 ml „Sinurin® isotonic“ yra 28,6 ml Atlanto vandenyno vandens, 71,4 ml išgryninto vandens ir 0,05 g alavijų ekstrakto.

Kaip „Sinurin® isotonic“ veikia?

Purškalas valo nosies ertmes ir drėkina nosies sieneles. Purškalo sudrėkintos nosies sienelės suminkština susikaupusias gleives, todėl jas lengviau pašalinti. Purškalas pasišalindamas iš nosies ertmės išplauna alergenus ir bakterijas, todėl jų poveikis sumažėja ir palengvinama ligos eiga.

Alavijų ekstraktas dar labiau pagerina drėkinamąjį izotoninio vandens poveikį ir mažina nosies sienelės dirginimą.

Be to, „Sinurin® isotonic“ turi šių privalumų:

4.2.sudaro tik natūralios medžiagos;

4.2.nėra konservantų;

4.2.nesukelia priklausomybės;

4.2.saugus vartojimas ilgą laiką.

Kas gali vartoti „Sinurin® isotonic“?

Suaugusieji, vaikai ir kūdikiai nuo 6 mėnesių.

„Sinurin® isotonic“ galima vartoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu.

 

Sudėtis: „Sinurin® isotonic“ yra natūralus izotoninis nosies purškalas, kuriame yra Atlanto vandenyno vandens, turinčio vertingų mineralų ir mikroelementų, bei alavijų ekstrakto. Druskų koncentracija „Sinurin® isotonic“ yra tokia pat, kaip ir natūrali druskų koncentracija organizme ( druskos koncentracija 0,9%), todėl purškalas švelniai veikia jūsų nosies ertmes ir drėkina nosies sieneles. 100 ml „Sinurin® isotonic“ yra 28,6 ml Atlanto vandenyno vandens, 71,4 ml išgryninto vandens ir 0,05 g alavijų ekstrakto.

 

„Sinurin® isotonic“ vartojimas

Kūdikiams (nuo 6 mėnesių) ir vaikams iki 5 metų: 1 įpurškimas į kiekvieną šnervę iki 4 kartų per dieną.

Vaikams nuo 6 metų ir suaugusiesiems: 1–3 įpurškimai į kiekvieną nosies landą kelis kartus per dieną, esant reikalui.

Nuimkite apsauginį dangtelį, prieš pirmą naudojimą keliskart paspauskite purkštuką, kol atsiras smulki dulksna, tada bus galima vartoti purškalą. Įkiškite antgalį į nosies landą ir iš abiejų pusių paspauskite antgalio pagrindo žiedą. Kiekvieną kart panaudoję, išvalykite antgalį ir uždenkite purkštuką dangteliu. Papurškimai yra dozuoti, purškiamoji medžiaga pasiskirsto tolygiai, ji drėkina ir valo nosies sieneles.