Kodas 102686
Gamintojas Scholl Consumer products

SCHOLL, Velvet Smooth elektrinė pėdų dildė, 1vnt.

SCHOLL Velvet Smooth™ elektroninis pėdų šveitiklis. •Švelnioms ir gražioms pėdoms be pastangų. •Dvigubas greitis užtikrina idealų veikimą. •Ergonomiškas dizainas.

Kliniškai įrodyta, jog oda tampa švelnesnė ir lygesnė. Technologija, kuri sustabdo volelį, jei daromas per didelis spaudimas, kad būtų išvengta traumų. PAKUOTĖJE YRA: 1 elektroninis pėdų šveitiklis su įprastu šiurkščiu voleliu; 1 kontūrinis volelis kulnams; 4 AA tipo baterijos.

 

NAUDOJIMAS: Rekomenduojame naudoti tik Scholl volelius su Scholl Velvet Smooth elektronine pėdų priežiūros sistema ir keisti kas 3 mėnesius. Volelius galite naudoti ant šlapių ar sausų kojų.

Išsamią naudojimo instrukciją rasite Velvet Smooth Foot File pakuotėje.

Volelio keitimas: 1.Nuimkite volelį paspausdami mygtuką prietaiso viršutinėje dalyje; 2. Įspauskite volelį iš viršaus kol spragtels.

ĮSPĖJIMAS: Šis produktas netinka sergantiems cukriniu diabetu, turintiems blogą kraujotaką ar sumažėjusį pėdų jautrumą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Voleliai skirti tik individualiam naudojimui ir neskirti dalytis. Nenaudoti ant pažeistos ar sudirgusios odos. Jei atsiranda dirginimas, nutraukite naudojimą. Jei dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis. Nenardinkite prietaiso į vandenį. Išsaugokite išorinę pakuotę ateityje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.