Kodas 97289
Gamintojas Reckit Benckiser

SCHOLL PEDIMASK, maitinamoji pėdų kaukė su alavijais, 1 pora

1 pora kauke įmirkytų kojinaičių. Vienkartinis produktas.
Daugiau nei 100 metų „Scholl“ patirtis.  Naujiena! 20 minučių pėdų kaukė su alavijais, intensyviai drėkina ir maitina. Minkštos ir švelnios pėdos vos per 20 minučių.

Naudojimas. 1. Kojinaites išimti iš maišelio. 2. Atsargiai nurodytoje vietoje nukirpti viršutinę kiekvienos kojinaitės dalį. 3. Užmauti kojinaites ant švarių ir sausų pėdų, kad nesmuktų pritvirtinti lipduku. Prisėsti ir atsipalaiduoti. 4. Kojinaites numauti po 20 minučių, produkto likučius masažuojant įtrinti į pėdas.
Įspėjimai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Pasireiškus dirginimui, nedelsiant nutraukti naudojimą. Jei dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis. Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Užsidėjus kojinaites, nevaikščioti, nes galima paslysti ir nugriūti.
„Scholl“ ir diabetas. Žmonėms, sergantiems diabetu, šis produktas gali būti reguliarių maitinamųjų procedūrų dalimi. Jei sergate diabetu, gali kilti su pėdomis susijusių rizikų, todėl reguliariai tikrinkitės pėdas ir, jei pastebite pakitimus, kreipkitės į gydytoją.

Daugiau nei 100 metų „Scholl“ patirtis.  Naujiena! 20 minučių pėdų kaukė su alavijais, intensyviai drėkina ir maitina. Minkštos ir švelnios pėdos vos per 20 minučių. Intensyviai maitina. Kliniškai patvirtintas 24 valandų drėkinamasis poveikis jau po pirmojo naudojimo. Paprasta naudoti. Neriebi tekstūra. Su technologija HYDRO‘RESTOR™.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Urea, Hydrogenated Polyisobutene, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Stearyl Alcohol, ButyrospermumParkii Butter, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglycerides, Phenoxyethanol, Betaine, Ceteareth-25, Cetyl Alcohol, Chlorphenesin, Glyceryl Caprylate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Xanthan Gum, Allantoin, Niacinamide, Panthenol, DisodiumEDTA, Propylene Glycol, Tocopherol Acetate, BHT, SodiumHydroxide, Tocopherol, Linalool, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lactic Acid, Algin, Sodium Citrate, Atelocollagen, Serine, Methylparaben, Citric Acid.