Kodas 96769
Gamintojas Shenzhen Lvshiyuan Biotechnology

SARS-CoV-2 antigeno testas, greitasis testo rinkinys (koloidinis auksas), 25 vnt.

Testas skirtas kokybiškai in vitro nustatyti SARS-CoV-2 nukleokapsidų antigeną nosies tepinėlių mėginiuose tiesiogiai iš asmenų, kuriuos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas įtaria turint COVID-19 per pirmąsias 5 dienas po simptomų atsiradimo.

Testas skirtas naudoti tik klinikinėms laboratorijoms arba sveikatos priežiūros darbuotojams priežiūros punkte atliekamiems tyrimams, o ne tyrimams namuose.

 

Testo principas

„Green Spring® “ SARS-CoV-2 greitojo antigeno testo (koloidinis auksas) rinkinyje naudojamas imuninės fiksacijos metodas; jis skirtas nustatyti, ar kvėpavimo takų mėginiuose yra SARS-CoV-2 nukleokapsidinių baltymų, kuriuos sukelia pacientams, kuriems įtariami COVID-19 infekcijos požymiai ir simptomai.

Pagrindiniai komponentai: anti-nukleokapsidinio baltymo antikūnas, pažymėtas koloidiniu auksu, nitroceliuliozės membrana, padengta antinukleokapsido baltymų antikūnais, ir ožkos anti-pelės IgG antikūnais.

Kai mėginiai apdorojami ir dedami į testo įtaisą, mėginio SARS-CoV-2 antigenai jungiasi prie antikūnų, konjuguotų su testo juostelėje esančiu koloidiniu auksu. Antigeno-konjugato kompleksai per bandymo juostelę migruoja į reakciją, kurią užfiksuoja antikūnų linija, susieta su membrana. Spalvų juosta rodoma, kai antigeno-konjugatas nusodinamas ant prietaiso testo „T“ padėtyje ir kontrolinėje „C“ padėtyje.

Pagrindiniai komponentai

  1. 25 testai rinkinyje (1 testo maišelis × 25 maišeliai).
  2. Sausiklis 25 pakeliai.
  3. Buferis 25 buteliukai po 0,5 ml.
  4. Ištraukimo mėgintuvėlis 25 vienkartiniai reakcijos mėgintuvėliai, kiekvienas su 1 purkštuko dangteliu.
  5. Mėginių ėmimo tepinėliai 25 sterilūs.
  6. Pakuotės lapelis.
  7. Naudojimo instrukcija.

Laikyti 2–30 °C temperatūroje uždarytame maišelyje iki galiojimo pabaigos, galiojimo laikas preliminariai yra 12 mėnesių. Negalima užšaldyti. Testo kasetę reikia sunaudoti per valandą, išėmus iš aliuminio folijos maišelio. Saugoti nuo saulės spindulių, drėgmės ir karščio.