Kodas 82029
Gamintojas SanoSwiss

SANOSWISS STAVI-FLEXIN, pleistras, 3 vnt.

Stavi-Flexin pleistras

 

Medicinos priemonė

Nugaros gėlimui ir raumenų skausmui malšinti

3 lapeliai

 

 

Dvigubo poveikio vėsinantis ir kaitinantis sąnarių ir raumenų skausmą malšinantis pleistras!

Unikalios sudėties vėsinantis ir kaitinantis pleistras numalšina nugaros gėlimą ir raumenų skausmus. Puikiai prisitaiko prie nugaros. Dėl nuplėšiamos apsauginės plėvelės pleistrą patogu užklijuoti. Užklijuotas pleistras padeda stimuliuoti kraujotaką ir ramina geliančią bei skaudančią nugarą.

 

Sudėtis. L-mentolis, mėtų aliejus, eukaliptų aliejus, vanililo butilo eteris, kamparas.

 

Įspėjimas. Vartoti tik išoriškai. Neklijuokite aplink akis, gleivinę, ant žaizdų ar esant odos uždegimui. Nutraukti naudojimą, atsiradus odos dirginimui. Nėščios, žindančios moterys, asmenys, kuriems pasireiškia alerginės reakcijos (išbėrimas, paraudimas, niežulys) į vaistus ar kosmetiką, prieš naudojimą turėtų pasitarti su gydytoju. Maži vaikai gali naudoti tik prižiūrint suaugusiajam.

 

Indikacijos. Simptomiškam nugaros gėlimui ir raumenų skausmui malšinti.

 

Naudojimo instrukcija. Nuplaukite ir nusausinkite tą vietą, ant kurios klijuosite pleistrą. Nulupkite apsauginę plėvelę ir užklijuokite pleistrą ant skaudamos vietos vieną arba du kartus per dieną. Klijuokite pleistrus praėjus pusvalandžiui po maudymosi, nuimkite pleistrus valandą prieš maudymąsi.

 

Laikymo sąlygos. Laikykite vėsioje vietoje (25°C), venkite tiesioginių saulės spindulių. Nepanaudotus pleistrus laikykite originalioje pakuotėje. Pernelyg ilgai nelaikykite nepanaudotų pleistrų išėmę iš pakuotės.

 

Gamintojas. „Wooshin Labottach“, B-1012-1015, Songdo BRC Smart Valley 30, Mirae-ro, Yeonsu-gu, Incheon, Korėja

 

Platintojas. „SanoSwiss“ UAB, Galvydžio 5, Vilnius, Lietuva