Kodas 99938
Gamintojas Safecare Biotech

SAFECARE COVID-19 (SARS-CoV-2) IR GRIPO A/B GREITASIS ANTIGENO TESTAS (iš nosies landos) 1vnt.

COVID 19 ir A+B tipo gripo antigenų kombinuotas greitasis testas yra vienkartinis testo rinkinys, skirtas kokybiškai iš nosies tepinėlio mėginių aptikti nukleokapsidės baltymo antigeną, A ir B tipo gripo viruso antigenus ir COVID 19 antigeną.

Šis testas skirtas naudoti namuose su pačių paimtais nosies tepinėlio mėginiais nuo 12 metų. Mėginiai jaunesniems nei 12 metų ir vyresniems nei 70 metų asmenims turėtų būti imami vadovaujant ir padedant teisėtam globėjui.

Žmonės, kurie negali patys atlikti testo, turėtų kreiptis pagalbos.

Tyrimas skirtas asmenims, turintiems simptomų 7 dienų laikotarpiu nuo užsikrėtimo pradžios, arba simptomų neturintiems asmenims, turintiems kontaktą su asmenimis, kuriems nustatyta teigiama diagnozė arba yra įtariami dėl galimo užsikrėtimo.

Teigiamas rezultatas parodo gripo ar SARS-CoV-2 buvimą. Asmenys, kurių testas buvo teigiamas, turėtų izoliuotis ir kreiptis į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją. Teigiamas rezultatas neatmeta bakterinės infekcijos ar koinfekcijos su kitais virusais.

Neigiamas rezultatas neatmeta užsikrėtimo gripu ar SARS-CoV-2. Asmenys, kurių testas buvo neigiamas ir kurie ir toliau turi gripo ar į COVID panašius simptomus, turėtų kreiptis į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją.