Kodas 102250
Gamintojas Escolit

REXSAVIT LIPO D3 2000 IU, 50 kietųjų kapsulių

Rexsavit maisto papildai liposomose sukurti naudojant pažangius šių laikų farmacijos laimėjimus tam, kad veikliosios medžiagos patektų tiesiai į žmogaus organizmo ląsteles ir  kad būtų pasiektas maksimalus vitaminų ir mineralų pasisavinimas.

Vitaminas D3 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų ir dantų būklę, raumenų funkciją, kalcio įsisavinimą ir koncentraciją kraujyje. Atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijomosi procese.

Vartojimas: vaikams nuo 3 metų ir suaugusiems vartoti po 1 kapsulę per dieną. Turintiems rijimo sutrikimų, kapsulės turinį išspausti į maistą, gėrimą ar tiesiai į burną.

Sudedamosios dalys: želatina, maltodekstrinas, akacijų sakai, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, emulsiklis saulėgrąžų lecitinai, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, alfa-tokoferolis, dažikliai: kalcio karbonatas ir krakmolo natrio oktenilsukcinatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, cholekalciferolis (vitaminas D3).

Maistinė medžiaga

1 kapsulėje

RMV* 

Vitaminas D3

50 μg (2000 IU)

1000 %

RMV* - referencinė maistinė vertė. Grynasis kiekis: 16,5 g (1 kapsulė 0,33 g)