Kodas 67132
Gamintojas Kiti gamintojai

RAW POWDERS KELP SU JODU, 150 mcg, 90 tablečių

Kelp su jodu 150mcg

Maisto papildas

 

90 tablečių

Grynasis kiekis: 54 g ± 10 % (paaiškinimas: 90 tablečių 600 mg).

 

KAS YRA KELP?

Kelp yra jūros dumblių rūšis, auganti sūriame vandenyje netoli pakrančių. Kelp mums visiems jau turėtų būti gerai pažįstamas. Būtent šis dumblis išskiria natrio alginatą - tirštiklį, kuris dedamas į įvairiausius valgomus ir nevalgomus produktus. Kelp dumbliai dažnai vadinami supermaistu, nes juose yra daug maistinių medžiagų (mineralų, vitaminų ir antioksidantų), kurios gali būti naudingos jūsų sveikatai ir net užkirsti kelią įvairiems negalavimams. Be to, Kelp sudėtyje yra 10 kartų daugiau mineralų nei dirvožemyje augančiuose augaluose. O svarbiausia - Kelp yra ir puikus jodo šaltinis.

KODĖL TAI NAUDINGA?

Kelp sudėtyje yra randama jodo, kuris palaiko skydliaukės veiklą ir skydliaukės hormonus [1]. Be to, jodas reguliuoja nervų sistemą [2], energijos cirkuliaciją [3]; gerina odos būklę [4], pažintinę veiklą [5]. Šiame papilde yra kitų maistinių medžiagų, naudingų jūsų imuninei sistemai ir virškinimui, tokių kaip magnis, geležis, kalcis, vitaminas A, vitaminas C, vitaminas K.

 

Sudedamosios dalys. Jodo (iš rusvųjų dumblių miltelių), pūslėtojo guveinio (Fucus vesiculosus) milteliai, užpildai kalcio fosfatas ir mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos.

 

1 tabletėje yra: 150 mcg Jodo (iš rusvųjų dumblių miltelių).

 

Vartojimas. Tinka vartoti nuo 3 metų amžiaus, gerti po 1 tabletę per dieną po valgio.

ĮSPĖJIMAS:

Jeigu esate nėščia, vartojate kitus vaistus ar turite sveikatos sutrikimų, prieš vartojant bet kokius papildus būtinai pasitarkite su šeimos gydytoju. Papildus griežtai draudžiama vartoti asmenims, neturintiems 18 metų.

 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

 

Laikyti vėsioje, sausoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

 

Pagaminta: ES pagal Raw Powders Ltd užsakymą.

Platintojas: UAB Sporto Inovacijos, Kęstučio g. 55-15, LT-44306 Kaunas.