Kodas 90676
Gamintojas Unichem

RATIMOR brodi. pastinis jaukas 150 g (Unichem)

Pastinis jaukas naminėms pelėms (Mus musculus), Rudosioms žiurkėms (Rattus norvegicus), Juodosioms arba stoginėms žiurkėms (Rattus rattus), naikinti.

RATIMOR brodi pastinis jaukas

NAUDOJIMAS

Naminės pelės (Mus musculus), Rudoji žiurkė (Rattus norvegicus), Juodoji arba stoginė žiurkė (Rattus rattus):

Pelėms :Naminėms pelėms kontroliuoti naudoti 10 g - 20 g vienoje masalo vietoje. Išdėlioti masalą kas 5 metrus, esant dideliam pelių paplitimui - kas 2 metrus. Masalo dėžutės turėtų būti tikrinamos kas 2 - 3 dienas po to, kai padedamas masalas, o vėliau ne rečiau kaip kartą per savaitę, patikrinant, ar yra masalo, ar masalo dėžutės nepažeistos, bei surenkant kritusius graužikus. Papildykite dėžutes masalu, jei reikia.

Žiurkės: Žiurkėms kontroliuoti naudoti 10 g iki 60 g vienoje masalo vietoje. Išdėlioti masalą kas 10 metrus, esant dideliam žiurkių paplitimui - kas 5 metrus. Masalo dėžutės turėtų būti tikrinamos tik 5 – 7 dienos po to, kai padedamas masalas, o vėliau nerečiau kaip kartą per savaitę, patikrinant, ar yra masalo, ar masalo dėžutės nepažeistos, bei surenkant kritusius graužikus. Papildykite dėžutes masalu, jei reikia. Pakeiskite masalo dėžutėje esantį masalą, jei jis yra pažeistas vandens arba užterštas purvu.

Pakuotė: 150 g.