Kodas 98392
Gamintojas Medicata Filia

PROPOKSIL MEDICATA, burnos ir gerklės purškalas, 25ml

Propoksil Medicata burnos ir gerklės purškalas priskiriamas medicinos prietaisams, nes tai yra neinvazinė priemonė, turinti sąlytį su pažeista gleivine.

PASKIRTIS

Pernelyg sausas ar šaltas oras, jame sklandančios dulkės, augalų žiedadulkės ir kitos dalelės, didelė balso stygų įtampa (ilgas kalbėjimas, dainavimas) gali išdžiovinti burną ir gerklę, ją dirginti. Esant gleivinės išsausėjimui, sudirgimui, ji tampa labiau pažeidžiama įvairių patogenų. Propoksil Medicata  burnos ir gerklės purškalo sudėtyje esantys komponentai (natrio hialuronatas, glicerolis, ksilitolis) sudaro vientisą sluoksnį – mechaninį barjerą, kuris dengia gleivinę ir saugo nuo žalingų išorės veiksnių ir patogenų. Tokiu būdu yra išvengiama gleivinės sausumo, sudirgimo, užkimimo, kuris atsiranda dėl įvairių patologijų, pernelyg sauso ar šalto oro, ilgalaikės balso stygų įtampos, svetimkūnių. Priemonė yra lipni, todėl ilgiau užsilaiko gleivinės paviršiuje, taip užtikrinant ilgesnį jos poveikį.

VARTOJIMAS

Priemonė vartojama į burną ir gerklę. Prieš vartojimą buteliukas supurtomas, purkštuko galvutė  nukreipiama į burnos ertmę arba gerklės sritį. Priemonė vieną arba du kartus papurškiama purkštuko galvutės nekišant į burnos ertmę. Purkštuko pompos pagalba yra sudaroma priemonės dulksna, kuri patekusi ant gleivinės formuoja plėvelę, tokiu būdu sudarydama apsauginį mechaninį barjerą. Priemonė purškiama į burną ir gerklę 2–3 kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės.

SUDEDAMOSIOS DALYS

0,05 % natrio hialuronato, 5 % ksilitolio, 5 % glicerolio, 2,8 % natrio citrato, 87,15 % standartizuoto vandeninio propolio ekstrakto.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje, sausoje tamsioje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje