Kodas 97078
Gamintojas Phytosolba laboratories

PHYTOSQUAM, šampūnas nuo pleiskanų, 125 ml

Stipraus poveikio nuo pleiskanų gydantis šampūnas „PHYTO SQUAM Intensive Anti-Dandruff Treatment shampoo“. Juodųjų pipirų ir Gajanos medžio ekstraktai. Gluosnio ekstrakcija.
76% natūralios kilmės ingredientų. Be parabenų, silikono.
1 FAZĖ. INTENSYVUS GYDYMAS. DAUG PLEISKANŲ, NIEŽULYS.
Puikus pagalbininkas kovojant su pleiskanomis – šampūnas padeda įveikti pleiskanas ir puoselėja jūsų plaukų grožį. Sudėtyje yra novatoriškas augalų kompleksas (juodųjų pipirų ir Gajanos medžio) ir įvairių valančių bei raminančių veikliųjų medžiagų, todėl jis iškart pašalina pleiskanas, neleidžia vėl joms atsirasti ir iškart sumažina diskomforto pojūtį.
Rezultatas. Nebėra pleiskanų – 84 proc. patenkintų vartotojų, kuriems priemonė buvo veiksminga. Plaukai yra elastingi ir spindi.
NAUDOJIMAS. Naudoti 2 savaites. Kruopščiai ištepkite visą sausą galvos odą. Švelniai įmasažuokite ir palikite 5–7 minutėms. Suvilgykite vandeniu ir kruopščiai išskalaukite. Kad gydymas nuo pleiskanų būtų veiksmingesnis ir oda vėl nepradėtų pleiskanotis, naudokite jūsų galvos odai tinkantį plaukų priežiūros šampūną „PHYTOSQUAM Maintance".
Patekus į akis plauti vandeniu. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI.
*14 dienų klinikiniai tyrimai su 70 savanorių – priemonė buvo naudojama 3 kartus per savaitę.  - % vartotojų liko patenkinti.