Kodas 97074
Gamintojas Phytosolba laboratories
Sandėlyje Netiekiama

PHYTOLIUM +, priemonė nuo plaukų slinkimo, 100 ml

PHYTOLIUM+ priemonė vyrams nuo plaukų slinkimo, pasireiškus pirmiesiems plaukų retėjimo požymiams

Ši pažangios ir 93 % natūralios sudėties priemonė padeda spręsti svarbiausias problemas: kovoja su ankstyvu plaukų svogūnėlių senėjimu ir didina jų atsparumą laisvųjų radikalų sukeliamam stresui. Dėl sudėtyje esančio šitake grybų ekstrakto ir vitamino B3 ji taip pat skatina mikrocirkuliaciją, kad plaukų šaknys gautų optimalų maisto medžiagų kiekį, ir labai švelniai veikia galvos odą, nekeisdama jos pH.
Sugraduotą buteliuką patogu pasiimti su savimi savaitgalio išvykoms ar į sporto salę. Tikslų buteliuko aplikatorių lengva atidaryti vienu pasukimu.

Naudojimas: skirta naudoti kas dvi dienas šešias savaites. Papurtykite ir tepkite segmentais ant sausos ar drėgnos galvos odos. Pamasažuokite, kad priemonė įsigertų. Nenuskalaukite. 1 gradavimo žyma = 1 dozė. Siekiant didesnio veiksmingumo, rekomenduojama priemonę naudoti tris mėnesius.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU. ALCOHOL DENAT. NIACINAMIDE. CAPRYLOYL GLYCINE. TRIETHANOLAMINE. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES. GLYCERIN. SCHISANDRA CHINENSIS FRUIT EXTRACT. PARFUM / FRAGRANCE. LENTINUS EDODES EXTRACT. MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE. SODIUM BENZOATE. HYDROLYZED CORN PROTEIN. ADENOSINE. CARNITINE. 1578A.

Importuotojas: UAB Berner Lietuva.

Gamintojas: Phytosolba laboratories.

Kilmės šalis: Prancūzija.

Tinkamumo terminas po atidarymo: 12 mėn.