Kodas 97084
Gamintojas Phytosolba laboratories

PHYTODENSIA, rinkinys: šampūnas 50 ml + kaukė 50 ml + serumas 10 ml

Rinkinį sudaro šampūnas, kaukė ir serumas

Apimties suteikiantis šampūnas ploniems, gležniems plaukams.
83% natūralios kilmės ingredientų. Be parabenų, sulfatų, silikono.
Nuo senėjimo saugančios priemonės PHYTODENSIA veikia ir galvos odą, ir plaukų skaidulas, kad padėtų atkurti plaukų apimtį. Vernonijų ir vynuogių ekstraktas padeda pertvarkyti galvos odos struktūrą ir sukurti aplinką, skatinančią augti gyvybingumo kupinus plaukus. Hialurono rūgštis ir akacijų kolagenas  papildo sudėtį, kad suteiktų purumo ir apgaubtų  plaukų skaidulas. Šis šampūnas švelniai plauna plaukus ir sukuria nuostabiai lengvas putas. Plaukai atrodo gražesni ir atskleidžia naujai atrastą apimtį, pilną lengvumo ir švelnumo.    
NAUDOJIMAS: užtepti šampūno ant drėgnų plaukų. Švelniai masažuoti, kol suputos, tada nuskalauti. Procedūrą pakartoti ir palaukti 2 minutes, kad sustiprėtų plaukų puoselėjimo poveikis. Gerai išskalauti.

Apimties suteikianti kaukė ploniems, gležniems  plaukams
95% natūralios kilmės ingredientų. Be parabenų, sulfatų, silikono.
Purūs plaukai, kupini apimties. Apgaubia plaukų skaidulas ir  neapsunkina jų. Nuskalaujamoji priemonė. Nuo senėjimo saugančios priemonės PHYTODENSIA veikia ir galvos odą, ir plaukų skaidulas, kad padėtų atkurti plaukų apimtį. Vernonijų ir vynuogių ekstraktaspadeda pertvarkyti galvos odos struktūrą ir sukurti aplinką, skatinančią augti gyvybingumo kupinus plaukus. Hialurono rūgštis ir akacijų kolagenas papildo sudėtį, kad suteiktų purumo ir apgaubtų plaukų skaidulas. Lengvos konsistencijos kaukė padeda plaukams suteikti apimties ir tankumo. Jie atgauna gyvybingumą, tampa purūs ir  neprigludę.
NAUDOJIMAS: naudoti išsitrinkus galvą šampūnu. Užtepti šiek tiek priemonės ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, ypač galiukų. Palikti 3–5 minutes. Iššukuoti, tada gerai išskalauti.

Serumas ploniems, gležniems plaukams.
98% natūralios kilmės ingredientų. Be parabenų, sulfatų, silikono.
Atstatomasis ir stiprinamasis poveikis. Stimuliuoja galvos odą, kad plaukai būtų elastingesni ir kupini gyvybingumo. Veikia galvosodą. Nenuskalaujamoji priemonė. Vitaminu papildytas vernonijų ir  vynuogių ekstraktas, kuriame gausu peptidų, veikia galvos odos tarpląstelinį užpildą, skatindamas augti gyvybingumo kupinus plaukus. Hialurono rūgštis ir akacijų kolagenas papildo sudėtį, kad suteiktų purumo ir apgaubtų plaukų skaidulas. Serumas neriebus.
NAUDOJIMAS: paskirstyti ant sausos arba drėgnos galvos odos. Švelniai masažuoti. Nenuskalauti. Formuoti plaukus įprastai. Naudoti iki 3 kartų per savaitę.