Kodas 91869
Gamintojas Philips Avent

PHILIPS AVENT, žaislas-migdukas "Žirafa", SCF348/11

Migdukas yra lengvas pliušinis gyvūnėlis su „Ultra soft“ čiulptuku 0-6 mėn. Kūdikiai mėgausis papildomu, kiekvieno prisilietimo prie pliušinių gyvūnėlių teikiamu komfortu. Gyvūnėliai pagaminti iš minkštos medžiagos, jų letenos labai lengvos ir jie padeda nepamesti čiulptukų.

Sukurta atsižvelgiant į kūdikio komfortą

Lengva rasti

Daugiau jokių čiulptukų medžioklių ir paieškų! Su pliušiniu gyvūnėliu čiulptuką rasite lengvai.

Komfortas kiekvienąkart apkabinus

Kūdikiai mėgausis papildomu, kiekvieno prisilietimo prie pliušinių gyvūnėlių teikiamu komfortu. Gyvūnėliai pagaminti iš minkštos medžiagos, jų letenos labai lengvos ir jie padeda nepamesti čiulptukų.

Tinka „Philips Avent“ čiulptukai

Pliušinis gyvūnėlis suderinamas su visais „Philips Avent“ čiulptukais. Tad galite maišyti, derinti ir kurti savo kūdikiui tinkamą gaminį.

Minkštas, mielas ir draugiškas

Mažas kūdikio bičiulis

Kūdikiams patiks apsikabinti bet kurį iš mūsų nuostabių personažų: žirafą, bezdžionę, dramblį arba ruonį. Mūsų pliušiniai gyvūnai-migdukai yra raminantys kūdikio draugai. Kai kūdikis atsipalaiduoja, atsipalaiduojate ir jūs.

Lengva valyti

Nuimamas, kad būtų lengva plauti

Pliušinis gyvūnėlis lengvai nuimamas nuo čiulptuko „Ultra Soft“, kad juos abu lengvai išplautumėte. O jūs jausitės užtikrintai žinodami, kad kūdikis visada mėgaujasi švariu čiulptuku.

Lengvai plaunamas ir sterilizuojamas

Pliušinius gyvūnėlius galima plauti skalbimo mašinoje, o čiulptukus – indaplovėje, sterilizatoriuje ar verdančiame vandenyje. Visada gerai jausitės žinodami, kad jis švarus ir saugus jūsų mažyliui.

Rinkinyje yra „ultra soft“ čiulptukas 0-6 mėn.

Rinkinyje yra „Ultra soft“ čiulptukas

Pūkuotas, minkštas migdukas turi mūsų čiulptuką „Ultra Soft“. Pagamintas iš lankstaus silikono, jis švelnus jautriai kūdikio odai ir sukurtas taip, kad nepaliktų žymių ant odos.

Minkštas, lankstus skydelis

Siekiant apsaugoti jautrią odą, mūsų itin minkštas, lankstus skydelis prisitaiko prie kūdikio skruostų. Jis palieka mažiau žymių ir mažiau dirgina, tad kūdikiai mėgaujasi patogesniu čiulpimu.*