Kodas 92529
Gamintojas Philips Avent

PHILIPS AVENT, neišsiliejantis puodelis, mėlynas su rankenėlėmis ir silikoniniu snapeliu, SCF746/02, 200 ml

Philips Avent“ puodelis su dangteliu be BPA turi minkštą silikoninį snapelį, kad geriant neprabėgtų. Naudodamasis minkštomis rankenomis, pradedantis vaikščioti kūdikis išmoks gerti savarankiškai. Paprasta vaikui, patogu jums. Rekomenduojamas nuo 6 mėn+.

Neišsiliejantis puodelis su minkštu silikoniniu snapeliu saugus geriant. Nelaša. Vožtuvas užtikrina, kad skystis tekės tik vaikui geriant per snapelį. Mažyliui patogu laikyti puodelį už rankenėlių ir gerti savarankiškai. Šios rankenėlės pritaikytos mažoms rankytėms, kad būtų lengva paimti, bet to, rankenėlės padengtos guma, kad neslystų. Puodelis turi mažai sudedamųjų dalių -  lengva išplauti. Galima plauti indaplovėje. Higieninis dangtelis apsaugo puodelį nuo nešvarumų keliaujant.

Kaip ir visi Philips Avent puodeliai, šis puodelis be BPA. Puodelis suderinamas su Philips Avent Natural buteliukais (išskyrus stiklinius) bei Philips Avent puodeliais (išskyrus „My Easy Sip“ puodelius ir „My big Kid“ puodelius). Rekomenduojamas nuo 6 mėn. Galima atskirai įsigyti snapelius (kodas SCF745/00).