Kodas 100763
Gamintojas Philips Avent

PHILIPS AVENT NATURAL RESPONSE, rinkinys naujagimiui, SCD838/11, 1vnt.

Patogus naujagimiui skirtas rinkinys, kurį sudaro 2 „Natural Response“ buteliukai 125ml talpos su naujagimiui skirtos tėkmės žindukais, 2 „Natural Response“ buteliukai 260ml talpos su lėtos tėkmės žindukais, ortodontinis silikoninis čiulptukas 0-6 mėn. ir šepetukas skirtas buteliukų bei žindukų valymui.

Natūralaus atsako žindukas išskiria pieną tik tada, kai kūdikis aktyviai geria. Kūdikiai gali gerti, nuryti ir kvėpuoti natūraliu ritmu, pavyzdžiui, kaip gulėdami prie krūties. Todėl patogu derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku. Pažangi, nuo pilvuko dieglių apsauganti sistema: novatoriškas dvigubas vožtuvas maitinimo metu įleidžia orą į buteliuką, o ne į vaiko pilvuką. „Natural Response“ žindukas sukurtas taip, kad pienas tekėtų tik kūdikiui žindant. Tai apsaugo nuo pieno ištekėjimo  ir lašėjimo. Buteliukai, jų apsauginiai dangteliai, šepetukas, čiulptuko skydelis bei žiedas pagaminti iš polipropileno (PP), žindukas ir čiulptukas iš silikono. Sudėtyje nėra BPA.
„Natural Response“ žindukas sukurtas taip, kad atkartotų krūties pojūtį. Įprasta, kad kūdikiui prireiks 2-3 bandymų, kol sugebės žinduku ištraukti pieną. Žinduką galite pasirinkti iš 6 skirtingų tėkmių. Kūdikiams su intensyvesniu žindimu, komfortabiliam maitinimui, parinkite lėtesnės tėkmės žinduką. Kūdikiams, kurie žinda lėtai, parinkite greitesnės tėkmės žinduką, kad pienas iš žinduko tekėtų lengviau. Saugos reikalavimai, kaip naudotis buteliuku bei čiulptuku, pateikiami informaciniame lapelyje pakuotės viduje. Higienos sumetimais žindukus rekomenduojama keisti kas 3 mėnesiai, čiulptukus kas 4 savaitės. Nelaikykite produktų arti šilumos šaltinio bei venkite tiesioginio saulės spindulių poveikio.  Philips Avent šepetukas sukurtas tai, kad valant atsiektų visų tipų buteliukų, žindukų bei kitų maitinimo reikmenų kampus.  

Prekės galiojimo laikas neribojamas.
Dėmesio: buteliukams tinka tik "Natural" linijos žindukai. 

Pakuotėje: 2 „Natural Response“ buteliukai 125ml talpos su naujagimiui skirtos tėkmės žindukais, 2 „Natural Response“ buteliukai 260ml talpos su lėtos tėkmės žindukais, ortodontinis silikoninis čiulptukas 0-6 mėn. ir šepetukas skirtas buteliukų bei žindukų valymui.
Gamintojas Philips AVENT. Kilmės šalis Nyderlandai.