Kodas 100764
Gamintojas Philips Avent

PHILIPS AVENT NATURAL RESPONSE, Buteliukas su papildomu „AirFree“ vožtuvu, SCY673/01 , 260ml

Natūralaus atsako žindukas išskiria pieną tik tada, kai kūdikis aktyviai geria. Kūdikiai gali gerti, nuryti ir kvėpuoti natūraliu ritmu, pavyzdžiui, kaip gulėdami prie krūties. Todėl patogu derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku. „AirFree“

ventiliavimo sistema sukurta taip, kad būtų galima apsaugoti kūdikio pilvuką nuo oro patekimo ir užtikrina papildomą apsaugą nuo dieglių, dujų kaupimosi ir refliukso. Žindukas sukurtas taip, kad pienas tekėtų tik kūdikiui žindant. Tai apsaugo nuo pieno ištekėjimo  ir lašėjimo. Buteliukas ir dangtelis pagaminti iš polipropileno (PP), žindukas silikoninis. Sudėtyje nėra BPA.
„Natural Response“ žindukas sukurtas taip, kad atkartotų krūties pojūtį. Įprasta, kad kūdikiui prireiks 2-3 bandymų, kol sugebės žinduku ištraukti pieną. Žinduką galite pasirinkti iš 6 skirtingų tėkmių. Kūdikiams su intensyvesniu žindimu, komfortabiliam maitinimui, parinkite lėtesnės tėkmės žinduką. Kūdikiams, kurie žinda lėtai, parinkite greitesnės tėkmės žinduką, kad pienas iš žinduko tekėtų lengviau. Buteliuko paruošimas maitinimui bei saugos reikalavimai pateikiami informaciniame lapelyje pakuotės viduje. Prekės galiojimo laikas neribojamas. Rekomenduojamas kūdikio amžius nurodomas ant pakuotės. Puikiai dera su kitais produktais iš Philips AVENT linijos. Buteliukas komplektuojamas su lėtos tėkmės žinduku.

Dėmesio: šiam buteliukui tinka tik "Natural" linijos žindukai. 
Gamintojas Philips AVENT. Kilmės šalis Nyderlandai.