Kodas 91202
Gamintojas Philips Avent

PHILIPS AVENT, kūdikių stebėjimo prietaisas, SCD502/52

Kūdikių stebėjimo prietaisas

Šis kūdikio stebėjimo prietaisas garantuoja užtikrintumą ir turi pagrindines kūdikio stebėjimo funkcijas. Patikimiausias ryšys, labai švarus garsas ir jauki naktinė lemputė jums ir jūsų kūdikiui.

Patikima technologija • DECT technologija užtikrina, kad įrenginys veiktų be trukdžių ir 100 % privačiai • DECT technologija – itin aiškus garsas.

Užtikrintumas ir saugus ryšys • Energijos taupymas, „Smart ECO“ režimas • Visada žinokite, kada monitorius yra diapazone ir prijungtas • Garso lygio lemputės parodo, jei kūdikis skleidžia garsus.

Laisvė ir lankstumas • Diapazonas lauke iki 300 metrų, patalpose iki 50 metrų* Tėvų įrenginys veikia iš elektros lizdo ir akumuliatorių.

Kūdikio nuraminimas • Jauki naktinė lemputė

Energijos taupymas, „Smart ECO“ režimas. Esant įjungtam unikaliam režimui „Smart ECO“ automatiškai mažinama perdavimo galia ir ilgėja akumuliatoriaus naudojimo laikas. Kuo arčiau jūsų kūdikio esate, tuo mažiau energijos reikia puikiam ryšiui palaikyti (neveikia JAV ir Kanadoje).

Visada žinokite, kada monitorius yra diapazone ir prijungtas. Tėvų įrenginys įspės, jei monitorius nebepatenka į diapazoną arba jei jo energija senka, ir galėsite būti tikri, kad niekada neprarasite ryšio su vaiku.

Garso lygio lemputės parodo, jei kūdikis skleidžia garsus. Įsijungia lemputės, nurodančios garso lygį kūdikio kambaryje, net kai tėvų įrenginio garsas nutildytas.

Tėvų įrenginys puikiai veikia maitinamas iš elektros lizdo. Norėdami jį nešiotis ir naudoti be maitinimo laido, galite įdėti akumuliatorius. Naudokite du 1,5 V R6 AA šarminius vienkartinius akumuliatorius arba du 1,2V R6 AA įkraunamus akumuliatorius. Įkrautą nedidelį belaidį tėvų įrenginį galite naudoti iki 24 valandų. Tačiau tai priklauso nuo akumuliatorių tipo ir nuo to, kaip dažnai ir kaip ilgai naudojate tėvų įrenginį su akumuliatoriais. Dėmesio: tėvų įrenginyje esančios baterijos nėra kraunamo. Naudokite atskirą įkroviklį.

Kūdikių įrenginys veikia tik naudodamas elektros tinklo energiją ir turi fiksuotą maitinimo laidą.