Kodas 83926
Gamintojas Richard Bittner

PARANIT, purškalas 100 ml + šampūnas 100 ml

Sudėtis: Dimetikonas, natūralūs eteriniai aliejai

Paranit purškalas utelėms ir glindoms naikinti – tai priemonė uždusinanti ir išdžiovinanti galvos utėles ir glindas per 15 minučių.
Paranit priemonės yra veiksmingos bei kliniškai įrodytos. Galvos utėlės atsparumo Paranit įgauti negali. Paprasta naudoti, be insekticidų, neturi nemalonaus kvapo. Sudėtis: mineralinis aliejus ir dimetikonas.
Skirta vaikams nuo 2 m. amžiaus bei suaugusiesiems. Naudojimas:  tolygiai apipurkšti sausus plaukus, po 15 min. plaukus išplauti su vandeniu ir Paranit šampūnų po gydymo, prieš džiovinant plaukus iššukuoti tankiomis šukomis, taip bus pašalintos utelės ir glindo nuo plaukų. Procedūra galina kartoti po 7d. jei atsirado naujų glindų ar utėlių.
"Paranit" šampūnas padeda išplauti plaukus po produktų utėlėms naikinti naudojimo. Utėlių naikinimui skirti produktai sudėtyje turi aliejinių medžiagų , kurios dažnai palieka ant plaukų sunkiai nuplaunamą riebalinį sluoksnį. Šampūnas efektyviai nuriebalina plaukus ir palengvina utėlių iššukavimą. Švelniai plauna, suteikia palaukams blizgesio.
Galima naudoti nuo 6 mėnesių amžiaus. Venkite patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gausiai praplaukite vandeniu.