Kodas 84995
Gamintojas Pamex Pharmaceuticals

PANTHENOL purškalas S.O.S. SPRAY, 130 g

Panthenol S.O.S. spray 130g

 

-                           Padeda odai atsinaujinti

-                           Ramina ir  švelnina

Pagrindinė sudedamoji dalis pantenolis, taip pat žinomas kaip D-pantenolis, yra tiesioginis vitamino B5 pirmtakas, kuris stimuliuoja natūralų odos ląstelių atsinaujinimą, palaiko reikiamą drėgmės lygį. Be to, pantenolis pasižymi raminančiu poveikiu, todėl mažina odos paraudimą bei sudirgimą. Alantoinas taip pat ramina, drėkina, minkština ir lygina odą.

Pantenolio ir alantoino derinys suteikia odai geresnę regeneraciją po įdegimų saulėje. Produktas su dideliu pantenolio kiekiu (10%) puikiai maitina, drėkina ir malšina sudirgintą odą.

 

Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Saugoti nuo uždegimo šaltinių – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Nebadyti ir nedeginti net tuščio. Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50oC/122°F temperatūroje. Saugoti nuo vaikų.

 

Rekomenduojamas naudojimas: prieš naudojimą supurtyti. Purkšti ant sudirgusios odos keletą kartų, mažiausiai 15 cm atstumu nuo kūno paviršiaus. Jei naudoti reikia veido srityje, putos užpurškiamos ant delno ir po to jos užtepamos ant veido. Vengti kontakto su akimis.

Rekomenduojama laikyti  15-25°C temperatūroje.

 

130 g Tinkamumo terminas ir serija: žr. pakuotės apačioje.

 

Platintojas:

UAB Sirowa Vilnius , Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius