Kodas 88156
Gamintojas KRKA

OXICID S 50 g (KRKA)

Vandenyje tirpūs milteliai dezinfekcijai - veterinarines paskirties biocidas, maisto ir pašarų produktų patalpų bei gyvūnų geriamojo vandens dezinfekantas.

OXICID UNIVERSALUS DEZINFEKANTAS 50 g

Vandenyje tirpūs milteliai dezinfekcijai - veterinarines paskirties biocidas,   maisto ir pašarų produktų patalpų bei gyvūnų geriamojo vandens  dezinfekantas.

Ypatybės: universalus, gerai veikiantis dezinfekantas, patikimai ir efektyviai saugantis nuo visų žinomų virusų. Jis taip pat veikia baktericidiškai ir fungicidiškai. Biocidas yra saugus ir plataus veikimo spektro, todėl jį galima naudoti įvairiems tikslams. Dezinfekantą galima naudoti visiems paviršiams dezinfekuoti, kai reikia patikimai ir efektyviai sunaikinti visus virusus, gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas bei mikroskopinius grybus. Jį taip pat galima naudoti įrangai, talpykloms, stikliniams gaminiams, instrumentams ir pan. dezinfekuoti. Dezinfekantas naudotinas  maisto ruošimo paviršiams ir įrangai, tvartams, šunynams, triušių dėžėms, narvams, aviliams ir kitoms gyvūnų laikymo vietoms dezinfekuoti,  transporto priemonėms, skerdykloms, gyvūnų turgų paviršiams ir įrangai, maisto ruošimo ir laikymo įrangai, namų ūkio įrangai (tame tarpe šiltnamiams) bei paviršiams dezinfekuoti.

 

Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėjo, valstybinių  kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Darbinį tirpalą galima purkšti, paskleisti rūko pavidalu, naudoti kanopų ar nagų vonelėms, dezinfekciniams kilimėliams įrengti. Iš anksto nuvalytų paviršių ir įrangos bendrai dezinfekcijai reikia ruošti  1 %tirpalą. 50 g maišelio turinį reikia ištirpinti 5 l vandens. Rekomenduotina naudoti drungną vandenį, kad milteliai greičiau ištirptų. 

 

Naudojimas: 5 g/0,5-2 l vandens.    

 

Pakuotė: 50 g.