Kodas 94462
Gamintojas vetoquinol

OTIFREE 60 ml N1 (Vetoquinol)

VETOQUINOL Otifree- tai ausų valymo tirpalas šunims ir katėms.
Šunų ir kačių ausų valymas nėra lengva užduotis, o tradiciniai metodai gali pažeisti ausies kanalą. VETOQUINOL Otifree - 60 ml ausų ploviklis - tai ausų priežiūros priemonė šunims ir katėms. Formulė nedirgina, todėl gali būti naudojama ir esant esamiems uždegimams. Preparatas intensyviai prižiūri ir drėkina ausies kanalą, tuo pačiu pašalindamas jame susikaupusį ausų vašką, kuris gali sukelti ligą. Perteklinis skystis išgaruoja ir jo nelieka gyvūno ausyse, todėl nerizikuodami katė ar šuo peršals ausis. 

SUDĖTIS
Specifinių oksietileno junginių mišinys neutralioje, nedirginančioje, ausiai būdingoje terpėje, pasižyminčioje stipriomis valymo ir priežiūros savybėmis.

Otifree buvo sudarytas taip, kad išoriniame klausos kanale būtų galima intensyviai ištirpinti ausų vašką ir nešvarumus, o ne sudirginti išorinio odos paviršiaus. Gebėjimas ištirpinti ausų vašką yra pasiekiamas dėl tinkamos paviršiaus aktyviosios medžiagos.
Aliejaus junginiai neleidžia odai išsausėti, išlaikant tinkamą drėkinimą ir elastingumą, o tai leidžia išlaikyti tinkamas struktūras ir apsauginius barjerus.

INDIKACIJOS
Kačių ir šunų išorinės ausies (išorinio ausies kanalo) valymas.

NAUDOJIMAS
Ausies plovimo metodas (H. Frede): visiškai užpildykite ausies kanalą tirpalu; nykščiu, viduriniais ir žiediniais pirštais suimkite lanksčias ausies kanalo dalis ir po to kelis kartus spausdami masažuokite aukštyn pilvo-nugaros kryptimi. Tokiu būdu skystis pasislenka aukštyn ir žemyn, o laisvos sekretų dalys skalaujamos prie akies. Masažo intensyvumas priklauso nuo skausmo, kurį sukelia ausies uždegimas, stiprumo. Tuo pačiu metu padidėja ausų kanalo masažas, ypač katėms, sutinkama plauti ausis. Skystis pašalinamas iš ausies medvilniniu tamponu. Paleistas, gyvūnas atsikrato nešvarumų dalelių iš gilesnės ausies kanalo dalies, purtydamas galvą. Tolesnio ausų džiovinimo nereikia, nes „Otifree“ neturi tendencijos likti nuošalyje. Netinkamai valydami ausies kanalą medvilnine vata ar pan., Ausų vaškas įspaudžiamas giliau į ausies ausį ir įpjovimai gali sukelti otitą. Jei purvas yra sunkesnis, keletą kartų praplaukite ir masažuokite išorinį klausos kanalą. Norint kruopščiau išvalyti, po išankstinio plovimo ausies kanalas turėtų būti nuplaunamas esant slėgiui. Tai galima padaryti naudojant „Otifree“ buteliuką, lašintuvą ar ausų ploviklį. Kaip skalavimo priemonę galite naudoti tiek Otifree, tiek vandenį. Naudojant vandenį, pakartotiniam plovimui reikia naudoti Otifree.