Kodas 85893
Gamintojas Ibss Biomed S.A.

ORSALIT, gėrimas, 200 ml, 4 vnt.

Orsalit gėrimas, 200ml

4 buteliukai po 200 ml

Tirpalas

Ibss Biomed S.A.

Orsalit drink

Sudėtis: Vanduo, gliukozės monohidratas, natrio citratas, natrio chloridas, kalio chloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga – citrinų rūgštis, konservantai – natrio benzoatas, kalio sorbatas, saldiklis – sukralozė, braškių aromatas. Sudėtyje nėra vaisių. Preparate yra cukraus ir saldiklio

 

ORSALIT GĖRIMAS yra specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas papildyti mitybą mineralinėmis medžiagomis netekus daug skysčio. Dozavimas priklauso nuo dehidratacijos laipsnio ir gydytojo rekomendacijų. Per pirmąsias 3-4 valandas yra rekomenduojama:

Lengvai dehidratacijai (vaikas ramus ir sąmoningas, normalus akių obuolių turgoras, yra ašarų, burna ir liežuvis drėgni, normalus troškulio pojūtis) vartoti 30-50 ml vienam kūno kilogramui;

Vidutinio sunkumo dehidratacijai (vaikas yra neramus ir susijaudinęs, akių obuoliai įdubę, nėra ašarų, burna ir liežuvis sausi, junta troškulį – godžiai geria) vartoti 50-100 ml vienam kūno kilogramui.

Tolimesniame rehidratacijos etape  patartina vartoti 5-10 ml vienam kūno kilogramui po kiekvieno viduriavimo ar vėmimo.

 

Prieš atidarant, laikyti produktą kambario temperatūroje (15-25°C).

Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Preparatas yra paruoštas vartojimui. Suplakti prieš vartojimą. Po atidarymo laikyti šaldytuve. Suvartoti per 48  valandas.