Kodas 97643
Gamintojas Procter & Gamble

ORAL-B KIDS STAR WATS, dantų šepetėlio galvutės, 2 vnt.

Keičiamos elektrinio dantų šepetėlio „Oral-B Stages Power Kids“ galvutės su Disnėjaus Star Wars personažais pagamintos mažesnėms vaikų burnytėms, o jų konstrukciją įkvėpė profesionalios dantų priežiūros priemonės. Šepetėlio šereliai ir dydis puikiai pritaikyti vaikų rankytėms ir burnytėms, o kiekvieno šepetėlio galvutė papuošta Disnėjaus personažais, kurie žavės jūsų vaikus. Kiekviename užsakyme yra 2 „Oral-B Stages Power Kids“ keičiamos elektrinio dantų šepetėlio galvutės.

• Oral-B – tai pasaulyje pirmaujantis ir labiausiai dantų gydytojų rekomenduojamas elektrinių dantų šepetėlių prekės ženklas

Švelniai valo vaikų dantis ir dantenas

 

• Oral-B Stages Kids pakaitinė įkraunamo dantų šepetėlio galvutė specialiai pagaminta su mažesniais šereliais, kuriais dantys valomi švelniai, ypatingai minkštai, todėl ji puikiai tinka mažesniems vaikų dantukams ir burnoms valyti. Patartina naudoti 3 metų ir vyresniems vaikams.

 

 • Valant nepažeidžia dantų ir dantenų.

 

 • Ilgesni šereliai viduryje padeda išvalyti maisto liekanas iš tarpdančių.

Pašalina iki 100 proc. daugiau apnašų: apvali galvutė valo geriau, o dantenos tampa sveikesnės jau po 30 dienų, palyginti su paprastu dantų šepetėliu.