Kodas 92659
Gamintojas Giovanardi

OMNI ASEPTIC, dezinfekuojantis gelis rankoms, 100 ml

Giovanardi  rankų  gelis  Omni Aseptic  100 ml  - 12 val. antibakterinė  apsauga + odos stangrumas  ir  minkštumas   „Du viename“  -  su dozatoriumi  100 ml

 

Bealkoholinis, pagamintas vandens pagrindu.

 

 Jis ne tik sunaikina bakterijas, tačiau neleidžia 12 valandų joms nusėsti ant odos.

 

Ryte pasitepkite rankas ir visą dieną būsite apsaugoti nuo bakterijų bei pamiršite šiurkščią, sausą odą. Išvengsite dvigubo tepimo – dezinfektantu, po to kremu. Tai pasiekta ypatingos formulės dėka.

 

 Skirtingai nuo kitų alkoholio pagrindu pagamintų prodktų, šio gelio veiklioji medžiaga yra chlorheksidino gliukonatas, kuris turi stiprų antibakterinį poveikį, yra saugus ir veiksmingas dezinfektantas. Chlorheksidinas prisijungia prie paviršių, todėl jo bakteriocidinis ir bakteriostatinis poveikis trunka iki 12 val. Chlorheksidinas naudojamas operacinėse ir net burnos skalavimo skysčiuose, kas rodo jo saugumą.

 

Natūralus Guaras suteikia gelio konsistenciją ir turi gerų plėvelės gaminimo savybių.

 Medetka skatina ir suteikia odai stangrumo.Limonenas suteikia malonų citrinų kvapą.

 

Ši speciali komponentų formulė ne tik dezinfekuoja, bet ir suteikia odai stangrumo bei elastingumo, minkština odą bei turi malonų aromatą.

Veikia per kelias sekundes, valo giliai, nepalieka riebumo pojūčio.

Skirtingai nuo analogiškų dezinfektantų, Omni Aseptic gelis „neleidžia“ kenksmingiems mikroorganizmams nusėsti ant odos 12 valandų, o ne tik sunaikina jau esančius.

Antibakterinis ir antimikozinis (antigrybelinis).

 

 Medetkos ekstraktas (Calendula officinalis extract)natūralus antibakteriantas. Ekstrakte esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja reepitilizaciją, pagreitina epidermio atsinaujinimą, skatina dermos fibroblastų aktyvumą, skatinantį kolageno sintezę. Odos stangrumas priklauso nuo „jauno“ kolageno kiekio.

 

Propilenglikolis (Propilene Glycol) – ekologiškai nekenksmingas, maža koncentracija leidžia sudaryti odos paviršiuje drėgną, nedžiūstantį sluoksnį, kuris sumažina vandens garavimą iš epidermio. „Jaunas“ kolagenas ir drėgmė dermoje užtikrina odos stangrumą ir elastingumą.

 

Clorheksidinas – saugus antibakterinis preparatas, naudojamas odos ir burnos gleivinės dezinfekavimui. Veiksmingas prieš gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas.

 

Hidroksipropilgaras (Hydroxypropyl Guar) – nejoninis polimeras, pagamintas iš natūraliai pasitaikančio Guaro (Cyanopsis Tetragonoloba) – stabilizatorius, klampumo didinimo agentas – vandeninis, skaidriam geliui pagaminti stabilizatorius emulsijos ir vandens sumaišymo fazei. Turi gerų plėvelės formavimo savybių.

 

Glicerinas (Glycerin) – odos minkštumo, drėkinimo bei tepimo savybės kosmetikoje.

 

Kalio sorbatas (Potassium sorbate) – visiškai natūralus konservantas, išgaunamas neutralizuojant kalio hidroksidą su askorbo rūgštimi.

 

Limonenas (Limonene)- natūralus produktas, suteikiantis malonų citrinų kvapą.

 

Citrale (Citral)- natūralus produktas, suteikiantis malonų kvapą.

 

Šlapalas (Imidazolidinyl Urea) – gamtinis natūralus odos drėkintojas, naudojamas dėl jo gebėjimo išlaikyti vandenį ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Naudojamas kaip konservantas.

 

Patartina naudoti ryte išvykstant į darbą, lankantis gydymo įstaigose, viešajame transporte, liečiant atramas, rankenas, pinigus – daiktus,kuriais naudojasi daug žmonių.

Užkrečiamųjų ligų epidemijų metu sumažina tikimybę apsikrėsti.

 

Tai „du viename“ preparatas – bakteriocidinis + gerinantis odos stangrumą bei elastingumą, pašalinantis odos sausumą, nepaliekantis riebumo pojūčio.

 

Vandens pagrindu pagamintas gelis su chlorheksidino digliukonatu. Lyginant su produktais, pagamintais alkoholio pagrindu, turi žymiai didesnį veikimo spektrą.

Jis aktyvus prieš gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, grybelį, yra bakteriocidinio tipo, veikia drastiškai, prasibraudamas pro bakterijų membranas, pakeisdamas jų proteinų struktūrą. Tai lemia paskesnę bakterijų bei grybelio ląstelių žūtį. Realiai nesausina odos, dėka glicerino bei medetkų, oda tampa švelni. Veikia per kelias sekundes, valo giliai, tačiau nereikia laukti, kol priemonė įsigers.

Be to, ši priemonė yra tinkama, kai dirbama su daiktais, kuriuos liečia daug žmonių, pvz. su pinigais, arba važiuojant viešuoju transportu ir t.t.

Priemonės formulė, be antibakterinio, dezodoruojančio bei valančio efekto, palieka rankas maloniai kvepiančias.

Naudojimas : atidaryti, spausti ir stumti antgalį aukštyn. Apsipurkšti rankas. Pakanka nedidelio kiekio, patrinkite rankas, kol gelis susigers.

Sudėtis: vanduo, propilenglikolis, vaistinių medetkų ekstraktas, chlorheksidino glukonatas, hydroksipropilo guaras, glicerinas, imidazolidino karbamidas, kalio sorbatas, kvapai, limonene, citralis.

Dėmesio: saugoti nuo vaikų.

 

Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici, Italy

Importuotojas: UAB „Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai, liirra@yahoo.com, 8647 47507