Kodas 102965
Gamintojas TVM Laboratoire

OCRYL-GEL akių lašai 10g. (TVM Lab.)

Veterinarijos tikslams. OCRY-GEL – higieninis akių gelis gyvūnų. Sudėtis: karbopolis 980 NF 2 mg, cetrimidas 0,1 mg, komponentai iki 1 g. Gyvūnų rūšys: šunims, katėms, žirgams, egzotiniams gyvūnams. Savybės: Karbopolis 980 NF yra hidrodisperguojamasis polimeras, galintis išlaikyti daugiau nei 500 kartų didesnį nei savo paties svorį vandenyje. Produktas gerai laikosi ant akies paviršiaus dėl savo gelio konsistencijos. Sujungtas su pseudoplastiškumu (kaip lubrikantas), jis gamina labai efektyvų akių būklę palaikantį gelį. OCRY-GEL turi lygiai tokį patį pH ir osmoliariškumą kaip ir ašarų plėvelė. Paskirtis: palaiko optimalią akių būklę ir drėkina, kad jos būtų sveikos. Naudojimas: naudoti ant akių. Užlašinti 1 ar 2 lašus kartą per dieną. Jeigu veterinarijos gydytojas nurodo kitokias naudojimo instrukcijas, vadovaukitės jomis. Laikymas: Laikyti kambario temperatūroje. Pakuotės dydis: dėžutėje yra viena 10 g tūbelė. Gamintojas: Domes Pharma FR, Vokietija. UAB „Limedika“ Erdvės g. 2, Ramučių k., Kauno r., LT-52114, el.p. limedika@limedika.lt.

OCRY-GEL – higieninis akių gelis gyvūnų.

Sudėtis: karbopolis 980 NF 2 mg, cetrimidas 0,1 mg, komponentai iki 1 g.

Gyvūnų rūšys: šunims, katėms, žirgams, egzotiniams gyvūnams. Savybės: Karbopolis 980 NF yra hidrodisperguojamasis polimeras, galintis išlaikyti daugiau nei 500 kartų didesnį nei savo paties svorį vandenyje. Produktas gerai laikosi ant akies paviršiaus dėl savo gelio konsistencijos. Sujungtas su pseudoplastiškumu (kaip lubrikantas), jis gamina labai efektyvų akių būklę palaikantį gelį. OCRY-GEL turi lygiai tokį patį pH ir osmoliariškumą kaip ir ašarų plėvelė.

Paskirtis: palaiko optimalią akių būklę ir drėkina, kad jos būtų sveikos.  

Naudojimas: naudoti ant akių. Užlašinti 1 ar 2 lašus kartą per dieną. Jeigu veterinarijos gydytojas nurodo kitokias naudojimo instrukcijas, vadovaukitės jomis. Laikymas: Laikyti kambario temperatūroje. Pakuotės dydis: dėžutėje yra viena 10 g tūbelė. Gamintojas:  Domes Pharma FR, Vokietija. UAB „Limedika“ Erdvės g. 2, Ramučių k., Kauno  r., LT-52114, el.p. limedika@limedika.lt.