Kodas 101877
Gamintojas Laboratorie Nuxe

NUXE SWEET LEMON, lūpų balzamas, 15ml

JŪSŲ NAUJOJI MEILĖ

Įsimylėkite šį naująjį drėkinamąjį lūpų balzamą ir jo nenugalimą žaliųjų citrinų ir morengų kvapą. Jo jausminga tirpstanti tekstūra ir nuostabus kvapas padarys lūpas palaimingai lygias.

Laboratoire NUXE sukaupus didžiulę lūpų priežiūros gaminių patirtį, kurią sudėjo į šį lūpų balzamą. "Sweet Lemon" balzamas  pasižymi drėkinančiomis ir apsauginėmis savybėmis ir yra  tinkamas kasdienei net itin sausų ar jautrių lūpų priežiūrai.
Nuo 1 panaudojimo lūpos yra pamaitintos, neįtikėtinai švelnios bei nuramintos.

Sertifikuotas organinis, veganinis produktas.

Sukurta ir pagaminta Prancūzijoje.

Naudojimo testas :
100% tyrimo dalyvių išnyko lūpų tempimo jausmas, jaučiamas lūpų komfortas ir apsauga nuo išorės veiksnių (vėjas, šaltis ir pan.). Atkuriamas natūralus lūpų grožis!
22 savanoriai – Pasitenkinimo % iš karto po panaudojimo.

Naudojimas: Paimkite nedidelį balzamo kiekį ant piršto ir švelniai užtepkite ant lūpų ir odos aplink lūpas. Jei jūsų lūpos labai sausos, švelniai masažuokite, kad jos suminkštėtų.

INGREDIENTS : HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TRISTEARIN, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX*, CANNABIS SATIVA SEED OIL*, PARFUM/FRAGRANCE, DEHYDROACETIC ACID, TOCOPHEROL, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL. [N5501/A]

*Ingredients from Organic Farming

Gamintojas: Laboratorie NUXE

Tiekėjas: UAB Edonum

Galiojimo terminas nurodytas ant pakuotės

Kilmės šalis: Prancūzija