Kodas 88565
Gamintojas KMI brands

NOUGHTY TO THE RESCUE, intensyviai drėkinanti kaukė pažeistiems ir pasišiaušusiems plaukams su saldžiųjų migdolų aliejumi ir juodųjų avižų ekstraktais, 300 ml

Štai gelbėjimo užtaisas nelaimėje atsidūrusiems plaukams! Visos gerosios savybės, kurios nesikaupia ir neapsunkina – viskas, ko reikia plaukams. Praturtinta maitinančiu saldžiųjų migdolų aliejumi, atkuriamosiomis savybėmis pasižyminčiais juodųjų avižų ekstraktais ir vitaminų kupinu arganų aliejumi, kuris padeda atkurti ir transformuoti pažeistus bei pasišiaususius plaukus. Tai tavo riteris švytinčiais šarvais!

Kupinas gerųjų  medžiagų:

Juodosios avižos - labai vertinamos dėl puikaus  odos ir plaukų drėkinimo.Sulaiko drėgmę plaukuose, atstato plaukų ir odos  paviršiaus struktūros pažeidimus, lengvina iššukavimą ir didina blizgesį.

Arganų aliejus - maitina plaukus ir suteikia jiems elastingumo, glotnumo ir blizgesio. Didelis vitamino E kiekis, kuris padeda plaukams augti ir išlikti sveikiems.                                                                                                                                                                                                           

Saldžiųjų migdolų aliejus - didelis vitaminų A, B, D ir E kiekis. Padeda sustiprinti pažeistus ir pavargusius  plaukus.Puikiai maitina ne tik plauko stiebą, bet ir šaknį.

Kokosų aliejus -  vitaminai ir eterinės riebalų rūgštys, natūraliai randamos kokosų aliejuje, puikiai maitina galvos odą ir stiprina plaukus.

Saulėgrąžų sėklų ekstraktas - jame gausu nepakeičiamų riebalų rūgščių , ypač Omega-6 riebiųjų rūgščių, kurios natūraliai drėkina plaukus,  o  taip pat  atstato drėgmės balansą visuose  plauko sluoksniuose, neleisdamos plaukui išdžiūti ir apsaugodamos jį nuo galiukų skilinėjimo. Taigi, plaukai ne tik gražūs, bet ir sveiki.

Putonių aliejus -  padengia plauką apsaugine plėvele, taip sumažindamas drėgmės nuostolius juose.

Lecitinas - sustiprina plauko brajerą, glotnina, atgaivina ir atstato plauko paviršių.

 

NAUDOJIMAS: Po plovimo įtrink nemažą kiekį priemonės į drėgnus plaukus. Švelniai šukų pagalba paskirstyk per visą plaukų ilgį. Palik 3-5 min., tuomet išskalauk. Siekiant intensyvesnio poveikio, galima palikti 20 min.

 

Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų.

Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais.

Draugiškas vegetarams ir veganams.

Perdirbimas – mes tikime karma: už gerą atlyginama geru.