Kodas 88579
Gamintojas KMI brands

NOUGHTY DETOX DYNAMO 2IN1, detoksikuojamasis šampūnas ir kondicionierius viename visų tipų plaukams su pipirmėčių ir rūgštynių lapų ekstraktais, 250 ml

Išeik ir susikauk su „Detox Dynamo“ – 97 % natūralių žaliavų pagrindu pagamintu mūsų šampūnu ir kondicionieriumi viename, kuris šalina aplinkos nešvarumus ir kitų plaukų priežiūros priemonių likučius. Detoksikuojantys pipirmėčių ir rūgštynių lapų ekstraktai švelniai valo ir drėkina plaukus bei pašalina juose susikaupusius nešvarumus. Plaukai tampa lengvi, švarūs ir gaivūs. Idealiai tinka visai šeimai. Išeik ir nugalėk!

Kupinas gerųjų  medžiagų:

Pipirmėčių ekstraktai - padeda valyti ir drėkinti plaukus, pašalina susidariusius toksinus paliekant plaukus atjaunėjusius.

Rugštynių ekstraktai - puikiai prisideda prie plaukų kuriems reikalinga detoksikacija valymo ir drėkinimo. Giliai valo užsikimšusias galvos odos poras.

Cukriniuose runkeliuose esnatys cukrūs, mineralai ir betaninas puikiai kondicionuoja plaukus.

Agurkų ekstraktai -  drėkina ir ramina odą. Gausūs vitaminų, polifenolių, polisacharidų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų.

Burokėlių ekstraktai - antioksidantas, kondicionuoja galvos odą, gali padėti išvengti plaukų slinkimo.

Aliejinė moringa - plaukai tampa lengviau suvaldomi ir lengviau šukuojami. Suteikia plaukams spindėjimo ir blizgesio. Stiprina plaukų šaknis. Maitina silpnus ir pažeistus plaukus - jie tampa gyvybingesni.

 

Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų.

Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais.

Draugiškas vegetarams ir veganams.

Perdirbimas – mes tikime karma,: už gerą atlyginama geru.

 

NAUDOJIMAS: įtrinti šampūno į drėgnus plaukus ir masažuoti, kol atsiras lengvų lyg pūkas putų. Norint, kad jų būtų daugiau, šampūną reikėtų praskiesti didesniu vandens kiekiu. Prireikus, procedūrą pakartoti.