Kodas 88566
Gamintojas KMI brands

NOUGHTY BLONDIE LOCKS, šviesių ir šviesiai dažytų plaukų kondicionierius su ramunėlių ir citrinų ekstrakstais, 250 ml

Pridėk  brangakmenį į savo karūną. Pagyvink ir nušviesk kambarį, suteik ryškumo savo šviesiems ar šviesiomis sruogelėmis dažytiems plaukams. Praturtinta citrinų, ramunėlių ir rabarbarų ekstraktais, kurie suteikia plaukams ryškumo ir spindesio, bei juos sustiprina ir atgaivina. Būti blondine visada smagu

Kupinas gerųjų  medžiagų:

Ramunėlės - tradiciškai buvo naudojamos paryškinti šviesių ar šviesiai rudų plaukų spalvą. Laikui bėgant, tai gali  pašviesti plaukus. Ramunėlės ne tik raminančiai veikia, bet ir sustiprina bei  atgaivina išorinį plauko sluoksnį. Jos taip pat sumažina žalą, kurią sukelia šiurkštaus poveikio plovikliai, plaukų formavimo prietaisai ar aplinka.

Rabarbaro šaknis - tradiciškai naudojama paversti pilką pelytę prašmatnia blondine..

Pažabojus rabarbarų šaknų  šviesinamąją galią ir ją sustiprinus citrusų ekstraktais (šiuo atveju citrinos), galima ne tik efektingai pašviesinti plaukus , bet ir suteikti jiems ryškumo bei blizgesio.

Citrina - gerai žinoma plaukų šviesinimo priemonė ir   "saulės bučinio"efekto sukėlėja. Be to, citrinų rūgštis, esanti citrinų sultyse, yra  puikus  plaukų ploviklis.

Kasija (Kininis cinamonas) -šviesūs ar pašviesinti  plaukai ne tik nuostabiai blizga, bet ir įgauna aukso geltonumo atspalvį.Teigiama, kad jos eterinis aliejus taip pat "stiprina plaukų šaknis". Kasija  šildo ir stimuliuoja, turi antibakterinių ir priešgrybelinių savybių.

 

NAUDOJIMAS: ištrinkę plaukus, nuspauskite vandens perteklių. Tolygiai paskirstykite kondicionierių per visą plaukų ilgį, pamasažuokite, tuomet išskalaukite.

Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų.

Mes neišbandome savo ingredientų su Bembiu, Lese, Skipiu arba kitais gyvūnais.

Draugiškas vegetarams ir veganams.

Perdirbimas – mes tikime karma: už gerą atlyginama geru.