Kodas 99935
Gamintojas Goodpoint Chemicals OU

Nordaid D2000, purškiamas vitaminas D3, 2000IU, 30ml, 200 papurškimų

Purškiamas vitaminas D3 lengvai įsisavinamas, kadangi per burnos gleivinę patenka tiesiai į kraują. Vitaminas D3 padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje, padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.

Vartojimas: Prieš vartojimą buteliuką gerai suplakti. Pirmą kartą naudodami purškiklį paspauskite jį 3-4 kartus. Purkšti 1 kartą į burną po liežuviu ar ant vidinės skruosto dalies. Po vartojimo uždėkite dangtelį ir laikykite buteliuką vertikalioje padėtyje. Jei produktas ilgą laiką nevartojamas, purkštukas gali būti perpildytas. Tuomet praskalaukite jį šiltu vandeniu, kad pašalintumėte produkto sankaupas

Vaikams  nuo 3 iki 10 metų 1 papurškimas per dieną.

1 papurškime: vitamino D 2000IU / 50µg (1000% RMV*)

 

Vaikams  nuo 11 metų ir suaugusiems 2 papurškimai per dieną.

2 papurškimuose: vitamino D 4000IU / 100µg (2000% RMV*).

*Referencinė maistinė vertė.

Išskirtinumai: Veikliosios medžiagos lengvai įsisavinamos, kadangi per burnos gleivinę patenka tiesiai į kraują. Tiek skrandis, tiek virškinamasis traktas nėra apkraunami. 50% greičiau ir iki 90% efektyviau pasisavinimas puškiamas vitaminas D lyginant su tradicinėmis tabletėmis ar kapsulėmis. Purškiamą papildą patogu naudoti tiek namuose tiek kelionėse, nereikia užsigerti vandeniu. Lengva naudoti vaikams ir seniems žmonėms, lyginant su tabletėmis ar piliulėmis, kada yra sunku nuryti. Yra vandens pagrindu pagaminta suspensija, kuri yra efektyvesnė, nei aliejaus pagrindu. Didelis kiekis dienos dozių - 200d. vaikams, -100d. suaugusiems. Ilgo galiojimo, po atidarymo galiojimo terminas yra iki datos nurodytos ant pakuotės.

Sudedamosios dalys: išgrynintas vanduo, saldiklis iš stevijos gauti steviolio glikozidai, citrinų sultys, emulsiklis akacijų derva, stabilizatorius ksantano derva, vitaminas D3 (cholekalciferolis), konservantas kalio sorbatas,  emulsiklis saulėgrąžų  lecitinai, pipirmėčių eterinis aliejus (lot.Mentha arvensis).

Tiekėjas: UAB Goodpoint

Gamintojas: Nordaid OU