Kodas 99847
Sandėlyje Netiekiama

NIVELAZIONE SKIN THERAPY PURE, Losjonas nuo utėlių ir glindžių 1 žingsnis, 100ml

Pagrindinis preparato veikimo mechanizmas – kruopštus utėlių padengimas, oro patekimo į jų kvėpavimo takus nutraukimas ir jų pašalinimas uždusinant. Fizinis parazitų kvėpavimo funkcijos blokavimas neleidžia išsivystyti atsparumui preparato sudedamosioms dalims. Tinkama konsistencija ir patogus aplikatorius leidžia greitai ir tiksliai padengti plaukus ir galvos odą.

Naudojimas: Ištepkite losjoną nuo utėlių ir glindų per visą plaukų ir galvos odos ilgį. Norėdami tinkamai užtepti, padalinkite plaukus į sruogas ir aplikatoriumi užtepkite skysčio, pradedant nuo šaknų iki galiukų. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas galvos odai aplink ausis, kaklą ir pakaušį. Užtepę skystį švelniai įmasažuokite į plaukus ir galvos odą. Uždėkite pakuotėje esantį higieninį folijos dangtelį ir palikite ant galvos apie 60 minučių. Pasibaigus nurodytam laikui, kruopščiai išskalaukite plaukus vandeniu ir išplaukite šampūnu. Šukuokite šlapius plaukus prie pakuotės pritvirtintomis higieniškomis šukomis, kurios padeda kruopščiai juos išvalyti nuo utėlių ir glindžių. Norint pasiekti maksimalų veiksmingumą, procedūras reikia kartoti po 7 dienų.

 Kontraindikacijos

Nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui bet kuriai iš preparato sudedamųjų dalių. Nenaudoti ant pažeistos odos.

Ingredients: Dimethicone, cyclopentasiloxane, isopropyl myristate, Oxyethylene pingue alcohols C12-13, dimethiconol, aromatum compositione, linalol

Gamintojas: Ideepharm

Tiekėjas: UAB Elevita