Kodas 95655
Gamintojas Bonyf AG, Šveicarija

NITRADINE ORTHI & JUNIOR, dezinfekcinės tabletės, 64 vnt,

Antibakterinės tabletės išimamiems ortodontiniams prietaisams, plokštelėms ir kapoms, veiksmingai naikinančios grybelines infekcijas.

 

Laikui bėgant naudojamas odontologinis prietaisas, kaip plokštelės, kabės gali būti užteršti apnašomis, bakterijomis. Nešiojant užterštą prietaisą gali atsirasti nepageidaujamų pojūčių, tokių kaip halitozė (blogas burnos kvapas), dantų protezų stomatitas (pienligė) ir kampinis cheilitas (įpjovimai burnos kampuose). Dezinfekavimo tabletės itin veiksmingos kovojant su bioplėvelėmis. Kliniškai įrodyta, kad sumažina bakterijų, grybelio dauginimąsi  įsiskverbiant į pačius giliausius prietaisų sluoksnius. Taip pat suteikia ir gaivaus kvapo pojūtį. Tinkama dezinfekcija itin svarbi ir tiek suaugusiems, tiek paaugliams nešiojantiems išimamus ortodontinius prietaisus sveikai kasdienei burnos highienai palaikyti bei neturėti papildomų problemų baigus prietaisus nešioti.

Dėmesio: Tik išoriniam naudojimui, jokiu būdu negerti tirpalo ir neskalauti juo burnos ertmės. Po dezinfekavimo ortodontinį prietaisą būtinai nuplauti po vandeniu prieš naudojant. Saugoti nuo patekimo ant odos ar akių - gali stipriai nudeginti.

Būtina vadovautis naudojimo instrukcijomis, kurios yra pakuotės viduje.

Laikymas : Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Naudojimas : Tik vienkartiniam naudojimui, panaudotą tirpalą būtina išpilti.

Sudėtis: Citric Acid, Sodium Lauryl Sulfate, Lactose Monohydrate, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Potassium, Monopersulfate, Sodium Carbonate, Peppermint Flavour, PVP.