Kodas 98455
Gamintojas NeoStrata

NEOSTRATA RESTORE BIONIC 10PHA, bioninis veido serumas, 30ml

Sausai, jautriai odai.

Stiprus, 10% bioninis serumas, sukuriantis apsauginį sluoksnį, padeda atkurti odos jaunatviškumą, gerina odos tekstūrą, atgaivina odą. 10% laktobioninė rūgštis mažina raukšleles ir raukšles, tolygina odos spalvą. Ši rūgštis yra humektantas – pritraukia ir išlaiko vandenį, taip pat yra stiprus antioksidantas. Vitaminai A, C ir E apsaugo nuo aplinkos agresorių. Be aliejaus, be kvapiklių. Puikiai tinka naudoti po procedūrų.

Naudojimas: kasdien tepti švarią veido ir kaklo odą prieš kitas odos priežiūros priemones. Galima naudoti visam veidui arba tik tam tikroms vietoms – aplink akis, burną.

Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Naudoti, kaip nurodyta. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, serumo toliau nebenaudoti. Saugoti nuo vaikų. Prarijus, kreiptiss į gydytoją.

Sudėtis: Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Lactobionic Acid, Glycerin, Polysorbate 80, Arginine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Disodium EDTA, Polyquaternium-10, Methylparaben, Chlorphenesin.