Kodas 92277
Gamintojas NeoStrata

NEOSTRATA, probleminės sausos odos kremas, 100 ml

Stiprus šveičiamasis, minkštinamasis kremas sukurtas labai sausai, šiurkščiai ir pleiskanojančiai odai. Minkština, lygina ir drėkina odą. Turi veiksmingų AHR/PHR (alfa ir polihidroksirūgščių) ir odą kondicionuojančių aliejų, kurie ilgam sumažina odos šiurkštumą. Sudėtyje yra bičių vaško ir provitamino E. Bekvapis, patikrintas dermatologų.

 

Naudojimas: tepkite du kartus per dieną, jei oda toleruoja kremą. Jautrias sritis (veidą, pažastis, kirkšnį) tepkite vieną kartą, arba kas antrą dieną. Dėmesio: sudėtyje yra alfahidroksirūgščių (AHR) – gali sukelti jautrumą saulės spinduliams, padidinti nudegimų riziką. Patariama vengti saulės, dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV spindulių.

 

Svarbu: tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis, ant lūpų ir gleivinių.  Jei pateko, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Prarijus kreiptis į gydytojus. Jautrią odą gali truputį pradėti perštėti. Jei odą išberia ar ji sudirgsta, kremo nebenaudokite. Netepkite ant pažeistos ar uždegiminės odos. Saugokite nuo vaikų.

 

Sudėtis: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Petrolatum, Paraffinium Liquidium, Glycolic Acid, Lactic Acid, Mandelic Acid, Gluconolactone, Stearyl Alcohol, Cera Alba, PEG-40 Stearate, Sorbitan Stearate, Arginine, Ammonium Hydroxide, Maltobionic Acid, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Bisulfite, Methylparaben, Propylparaben, Yellow 5 (CI 19140), Red 33 (CI 17200)