Kodas 92298
Gamintojas NeoStrata

NEOSTRATA GEL PLUS, riebios odos želė, 125 ml

Riebios odos želė „Plus“

Neostrata Gel Plus, 15 AHA

 

Ypač stipri želė su 15% glikolio rūgštimi (AHR). Lengvos, neriebios, greitai  įsigeriančios tekstūros, skirtas riebios, probleminės odos priežiūrai. Glikolio rūgštis (AHR) padeda sutraukti poras, minkština ir lygina odą, šviesina pigmentines dėmes, stimuliuoja kolageno sintezę, stangrina ir jaunina odą.  Be kvapo, sukurtas dermatologų. Rekomenduojama nejautriems glikolio rūgščiai.

Naudojimas: pirmąsias dvi savaitės tepkite veidą ar kitas problemines vietas 1 kartą per dieną; vėliau – 2 kartus per dieną (jei oda gerai toleruoja želę).

Dėmesio: sudėtyje yra alfahidroksirūgščių (AHR) – gali sukelti jautrumą saulės spinduliams, padidinti nudegimų riziką.  Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV.

Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Jautri oda gali jausti nežymų, trumpalaikį dilgčiojimą. Odai sudirgus ar išbėrus, kremo toliau nebenaudokite. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Laikykite 15°-30° temperatūroje.