Kodas 65657
Gamintojas Natura Media OY

NATURA MEDIA OMEGA+D, 120 kapsulių

Omega-3 žuvų taukų kapsulėse yra vitamino D3, kuris padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą, padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje, padeda palaikyti normalią raumenų funkciją. Be to, kapsulėse yra omega-3 riebalų rūgščių tokių kaip Eikozapentaeno rūgšties ir Dokozaheksaeno rūgšties, kurios padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Dokozaheksaeno rūgštis padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir normalų regėjimą.

Sudedamosios dalys: Žuvų taukai, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis) , vitaminas D3 (cholecalciferolis), tokoferolių koncentruotas ekstraktas (antioksidantas).

Vartojimas: rekomenduojama suvartoti 2 kapsules per dieną po valgio, užgeriant vandeniu. Dienos dozėje (2 kapsulėse) yra 1000 mg žuvų taukų ir 350 mg Omega-3 riebalų rūgščių, iš kurių 180 mg Eikozapentaeno rūgšties (EPA), 120 mg Dokozaheksaeno rūgšties (DHA), 50 µg vitamino D3 2000IU (1000% RMV *) ir 16 mg (134% RMV *) vitamino E.

*Referencinė maistinė vertė.

Mažos kapsulės, kurias lengva nuryti.