Kodas 95263
Gamintojas Nestlé

NAN OPTIPRO HA 1 TIN, pradinio maitinimo pieno mišinys, kūdikiams nuo gimimo, 400 g

Pradinio maitinimo pieno mišinys Nestle NAN OPTIPRO HA1 kūdikiams nuo gimimo.

Svarbi informacija. Geriausias kūdikio maistas yra motinos pienas, kuriuo kūdikis turėtų būti maitinamas kiek įmanoma ilgiau. Prieš pradėdami maitinti kūdikį mišiniu, pasitarkite su gydytoju.

Dėmesio! Nevirintas vanduo, neišvirintas buteliukas ar netikslus miltelių seikėjimas gali pakenkti kūdikio sveikatai. Neteisingas saugojimas, paruošimas, vartojimas bei maitinimas gali sukelti šalutinį poveikį jūsų kūdikio sveikatai. Paruoškite tiek mišinio, kiek reikia vienam maitinimui. Maitinkite iš karto. Tiksliai laikykitės pateiktų nurodymų. Nelaikykite neišgerto mišinio buteliuke, likučius išpilkite. Maitindami visada laikykite kūdikį ant rankų. Paliktas be priežiūros kūdikis gali užspringti.

Paruošimas. Prieš ruošdami mišinį nusiplaukite rankas.Kruopščiai išplaukite buteliuką, žinduką ir dangtelį, kad neliktų mišinio likučių. Pavirinkite juos 5 minutes. Iki naudojimo laikykite uždengtus. Geriamąjį vandenį virinkite penkias minutes ir atvėsinkite iki maždaug 37 °C temperatūros. Į išvirintą buteliuką įpilkite lentelėje nurodytą atvėsinto virinto vandens kiekį. Naudokite tik specialų dozavimo šaukštelį, kurį rasite šioje dėžutėje. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad dozavimo šaukštelis yra išplautas ir kruopščiai nusausintas. Į buteliuką suberkite tiek nubrauktų šaukštelių mišinio, kiek pagal kūdikio amžių nurodyta lentelėje. Uždarykite ir kratykite buteliuką, kol milteliai ištirps.

Po kiekvieno naudojimo dėžutę sandariai uždarykite ir laikykite sausoje bei vėsioje vietoje (5-25C°).

Atidarius pakuotę suvartoti per 3 savaites

Supakuota naudojant apsaugines dujas. 

Grynasis kiekis:  400 g.