Kodas 78116
Gamintojas BioClin BV, Delftas, Olandija

MULTI-GYN, makšties plovimo prietaisas ir tabletės makšties plovimo skysčiui, 10 tablečių

„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisas:

•Tai ergonomiškas, moters organizmui pritaikytas įtaisas, kurį galima naudoti bet kokioje patogioje padėtyje.

·Idealus intensyviai makšties higienai, norint išvengti makšties infekcijų ir negalavimų.

·Užtikrina optimalų plovimo srove efektą, nes skystis iš aplikatoriaus teka tiesiai ir į šonus.

·Speciali įtaiso membrana neleidžia plovimo skysčiui įsisiurbti atgal bei apsaugo nuo per stiprios išspaudžiamos srovės.

·Švelnus aplikatorius ir lankstus suspaudžiamo buteliuko kaklelis užtikrina optimalų komfortą.

·Rekomenduojama naudoti skystį, pagamintą iš„Multi-Gyn" tablečių, tačiau tinkami ir kiti plovimo skysčiai.

„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaiso konstrukcija

„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisas Europos Sąjungoje registruotas kaip ergonomiškos konstrukcijos produktas. Dėka unikalios konstrukcijos ir funkcionalumo, jis ES registruotas kaip I klasės Medicinos prietaisas,

I klasė (Medical device class 1).„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisą sudaro praktiškas suspaudžiamas buteliukas, turintis lankstų kaklelį. Prie buteliuko pritaisytas elastingas, minkštas ir apskritos formos aplikatorius su įmontuota silikonine membrana. Buteliuką nesunku suspausti viena ranka.

Dėka specialios silikoninės membranos, įtaisas tik purškia plovimo skystį į makštį, bet neįsiurbia jo atgal į buteliuką. Produktas yra saugus, nes membrana apsaugo makštį nuo per stiprios išspaudžiamos srovės.

Tinkamas naudoti:

·Bendrai makšties higienai palaikyti.

·Intensyviai makšties higienai, kai vargina gausios, nemalonaus kvapo ar neįprastos spalvos išskyros, perštėjimas, sudirginimas ir deginimo pojūtis.

·Apsaugo nuo makšties infekcijų ir padeda gydant mielinį grybelį bei bakterinės kilmės infekcijas.

 

Naudojimo instrukcija

„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisą galima naudoti įvairiose padėtyse: sėdint tualete, gulint vonioje ar stovint duše. Labai svarbu, kad plovimo skystis galėtų laisvai ištekėti atgal.

1. Pripilkite į buteliuką drungno vandens iki gruoblėtos dalies viršaus.

2.Sutrupinkite „Multi-Gyn" tabletę ir supilkite miltelius į buteliuką.

3.Prie buteliuko prisukite aplikatorių ir palaukite, kol tabletė ištirps bei nustos putoti.

4.Atsargiai įveskite aplikatorių į makštį, pasirinkusios sau patogiausią padėtį.

Įsitikinkite, ar plovimo skystis gali laisvai ištekėti.

5.Švelniai suspauskite buteliuką (1 kartą), kad iš jo ištekantis plovimo skystis švelniai ir pilnai išplautų makštį.

Buteliuko nereikia pilnai ištuštinti.

6. Išplaukite buteliuką bei aplikatorių šiltu vandeniu.

 

Intymi higiena yra labai svarbi, ypač esant aktyviam lytiniam gyvenimui, menstruacijų metu, makšties negalavimų ir (ar) infekcijų atvejais. Naudojant„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisą su skysčiu, pagamintu iš „Multi-Gyn" tablečių, pašalinami ląstelių likučiai ir išskyros, susikaupusios makšties kišenėse aplink gimdos kaklelį, taip pat nuplaunamas ir gimdos kaklelis.

Esant makšties infekcijai, su ląstelių likučiais išplaunami ir patogeniniai mikroorganizmai.

Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisas registruotas kaip I klasės Medicinos prietaisas, apsaugantis makštį nuo bakterinių ir grybelinių infekcijų. Tai taip pat gali būti ir palaikomojo gydymo dalis.

 

Naudojimo dažnumas

Plovimo dažnumas priklauso nuo individualios makšties būklės (kai kurios moterys yra imlesnės infekcijoms), gyvenimo būdo, lytinio aktyvumo (be apsauginių priemonių), menstruacijų pobūdžio ir pan.

Tinkamai higienai palaikyti, įprastai plovimą su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu užtenka atlikti 1 kartą per savaitę.

Kai reikalinga papildoma makšties higiena, pvz., po menstruacijų arba norint išvengti makšties negalavimų, rekomenduojami 3 plovimai per savaitę (1 kartą per dieną, kas antrą dieną).

Palaikomajam gydymui, norint sumažinti makšties negalavimas ar esant makšties infekcijai, galima plovimus atlikti 2 kartus per dieną, 5 dienas.

 

Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

 

Nėštumo laikotarpis

Kiek žinoma,„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisas gali būti saugiai naudojamas normalaus nėštumo metu. Šis unikalios konstrukcijos įtaisas apsaugo makštį nuo per stiprios išspaudžiamos srovės, todėl jis yra saugus. Jei pageidaujate pastoti, patartina nesinaudoti „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu bent vieną dieną po lytinio akto.„Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisas negali būti naudojamas kaip kontracepcijos priemonė.

Prašome atkreipti dėmesį! „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisą draudžiama virinti ar įdėti į verdantį vandenį, nes tai nepataisomai jį deformuotų. Jei norite įtaisą dezinfekuoti, išplaukite jį atskiestu chloro tirpalu. Gruoblėtą buteliuko

dalį valykite su šepetėliu.

 

 

„Multi-Gyn" tablečių paskirtis:

·Makšties plovimo skysčiui gaminti. Viena tabletė skirta paruošti vieną „Multi-Gyn"makšties plovimo skysčio dozę.

„Multi-Gyn" tablečių savybės:

·Puikiai tinka intensyviai makšties higienai.

·Padeda išvengti makšties infekcijų.

·Palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

·Natūralus produktas, kurio sudėtyje nėra konservantų, kvapiųjų medžiagų.

·Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi.

·Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras iš makšties.

·   Plovimo skystis, pagamintas naudojant„Multi-Gyn" tabletes, yra saugus ir neturintis šalutinio poveikio.

·Naudoti su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu.

Putojančios „Multi-Gyn" tabletės, naudojamos kartu su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu, užtikrina optimalią intymią higieną norint apsisaugoti nuo makšties infekcijos ir makšties negalavimų, tokių kaip: perštėjimas, sudirginimas, deginimo pojūtis ir pernelyg gausios išskyros iš makšties ir/ar nemalonus kvapas.

Natūralus ir saugus produktas

Koncentruotos putojančios tabletės yra natūralus produktas, kurio sudėtyje nėra konservantų. Koncentruotame skystame plovimo skystyje paprastai yra konservantų, kurie sutrikdo makšties gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi ir natūralią makšties terpę. Plovimo skystis, pagamintas naudojant„Multi-Gyn" tabletes, saugus ir efektyvus makšties plovimui.„Multi-Gyn" tablečių sudėtyje esančios medžiagos skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi, o alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas gerina makšties audinių būklę. Rekomenduojama „Multi-Gyn" tabletes naudoti kartu su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu (Medicinos prietaisas, I klasė) optimaliai intymiai higienai palaikyti ir norint apsisaugoti nuo makšties infekcijų. Tai taip pat tinka ir kaip palaikomojo gydymo dalis, esant grybelinės ar bakterinės kilmės makšties infekcijoms.

Sudėtis: Alavijų (Aloe Barbadensis) milteliai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, laktozė, natrio bikarbonatas, polietilenglikolis (PEG-150).

 

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Plovimo skystį, pagamintą naudojant „Multi-Gyn" tabletes, galima naudoti nėštumo metu ir maitinant kūdikį krūtimi.

Indikacijos:

·Bendrai makšties higienai palaikyti.

·Intensyviai makšties higienai, kai vargina gausios, nemalonaus kvapo ar neįprastos spalvos išskyros, perštėjimas, sudirginimas ir deginimo pojūtis.

·Apsaugo nuo makšties infekcijų ir padeda gydant mielinį grybelį bei bakterinės kilmės infekcijas.

Naudojimas

Tabletės skirtos vidinio naudojimo makšties plovimo skysčiui paruošti. Ištirpinkite vieną „Multi-Gyn" tabletę plovimo įtaiso buteliuke, pripildytame drungno vandens. Prie buteliuko prisukite aplikatorių, po to įveskite aplikatorių į makštį. Suspaudus buteliuką, iš jo ištekantis skystis švelniai ir pilnai išplauna makštį.

Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Privalumai

·Padeda išvengti nemalonaus kvapo ir normalizuoti gausias išskyras iš makšties.

·Padeda apsisaugoti nuo makšties negalavimų ir palaikomajam makšties infekcijų (grybelinės ar bakterinės) gydymui.

·Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi ir palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

Šalutinis poveikis

Plovimo skysčio, pagaminto naudojant „Multi-Gyn" tabletes, šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma.

Produkto sudėtyje nėra hormonų, konservantų, kvapiųjų ir toksinių medžiagų.

Laikymo sąlygos

Laikyti 0°C-50°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

 

Gamintojas: UAB „BioClin“, Delftechpark55, 2628 XJ Delft, Olandija, Rinkodaros teisės turėtojo atstovas: UAB „Biopartneris“, info@biopartner.lt, 852074009