Kodas 95621
Gamintojas Forans SIA

MEDRULL, lipnus tvarstis kateterių fiksacijai, U formos, 6 x 8 cm, 50 vnt.

Lipnus, sterilus, absorbuojantis U formos tvarstis, pagamintas iš minkštos neaustinės medžiagos, skirtas fiksuoti intraveninius kateterius.

Naudojimo instrukcija: Prieš naudojimą išvalykite ir nusausinkite odą. Atidarykite pakuotę ir išimkite tvarstį. Prieš tvirtinant tvarstį, suimkite du sutampančius apsauginio popieriaus kraštus ir atidenkite klijuojamąją dalį. Tvarstį uždėkite ant odos be įtempimo ir atsargiai nuimkite likusias apsauginio popieriaus dalis. Tvirtai priklijuokite lipnius kraštus prie odos. DĖKITE TVARSTĮ BE TEMPIMO! Tvarsčio keitimo dažnis priklauso nuo uždengtos žaizdos būklės ar kateterio keitimo

poreikio. Norėdami pašalinti tvarstį, atskirkite kraštą ir lėtai nuimkite tvarstį link kateterio įvedimo vietos. Perspėjimai: Negalima naudoti pacientams, kurių oda lengvai pažeidžiama. Netempkite tvarsčio, kai jis pritvirtintas prie odos, nes tai gali bereikalingai pakenkti odai. Jei atsiranda diskomfortas ar dirginimas, rekomenduojame nuimti tvarsliavą ir imtis reikiamų priemonių!