Kodas 72050
Gamintojas ImmCont

MASTISEPT PLUS 180 g

„Mastisept Plus“  žalios spalvos tirštas tepalas, pagalbinė priemonė uždegimams gydyti.

 

Skirtas gyvūnams, sergantiems mastitu, ūmiu, poūmiu ar lėtiniu artritu, bursitu, tendinitu, reumatinėmis ligomis, limfadenitu, esant uždaroms traumoms, prasidedant abscesui, gydyti.

 

Paskirtis ir ypatumai: Tepalo veikliosios medžiagos -  kamparas ir metilo salicilatas. Kamparas yra eterinis aliejus, naudojamas išoriškai- uždegimų profilaktikai bei gydymui. Jis plečia paviršines ir giliau esančias kraujagysles, slopina trombocitų agregaciją, gerina kraujotaką, lengvai dirgina, veikia antiseptiškai, didina vietinę temperatūrą, veikia priešuždegimiškai. Iš organizmo išsiskiria su šlapimu ir iškvepiamu oru. Metilo salicilatas - netirpus vandenyje sudėtinis eteris. Dirgina odą, sukelia hiperemiją, aktyvina vietinius fagocitozės procesus. Gerai prasiskverbia į gilesnius audinius, slopina trombocitų agregaciją, veikiamas esterazių metilo salicilatas demetilinamas ir virsta salicilo rūgštimi. Išsiskiria su šlapimu. Tepalas yra neutralaus pH, gerai įsigeria į odą, ilgam ją suminkština, veikia priešuždegimiškai, didina vietinę temperatūrą, gerina kraujotaką ir ilgai lieka stabilus.

Paskirtis. Pagalbinė priemonė gyvūnams, sergantiems mastitu, ūmiu, poūmiu ar lėtiniu artritu, bursitu, tendinitu, reumatinėmis ligomis, limfadenitu, esant uždaroms traumoms, prasidedant abscesui, gydyti.

Naudojimas: Tepalą reikia tepti ant uždegimo apimtų tešmens ar kitų kūno vietų odos, 2-3 kartus per dieną, storu sluoksniu ir gerai įtrinti. Tepama, kol išnyksta ligos požymiai. Netepti ant žaizdų.

Pakuotė: 180 g.